מרכז הזמנות ארצי
1-700-500-565
עץ ועצה
סוגי פרוייקטים בעץ ועצה
סוגי פרוייקטים בעץ ועצה
לגגלביתלגינהD.I.Y

מחיצות דקורטיביות ומשרביות OUTDECO

מה זה משרביות OUTDECO ?

מה זה משרביות OUTDECO ?OUTDECO משרבייה מודולארית לשימוש חיצוני מעץ קשה אוסטרלי. מגוון מוצרי Gardenscreen™ מציע משרביות ומחיצות דקורטיביות חסכוניות, רב-תכליתיות ומוכנות להתקנה לשיפור המראה של כל חצר אחורית או גינה גדולה או קטנה. הממדים, המבנה ומערכת הייצור הייחודיים של מוצרי OUTDECO תוכננו ונבדקו במיוחד כדי לתאים לתנאי הסביבה באזור בו הם מותקנים.

 

לפתיחת קטלוג אונליין : outdeco
 

מדוע לבחור במחיצות דקורטיביות OUTDECO של עץ ועצה?

עץ אוסטרלי קשה ובר-קיימא

100% תוצרת אוסטרליה

מוצר 100% ירוק וידידותי לסביבה
 

מחיצות דקורטיביות מעץ מלא - התחושה האורגנית הרכה והחמה של עץ טבעי

מרקם ייחודי ויפה להפליא של הגימור הטבעי של OUTDECO® Decoshield™. המרקם הסיבי העשיר והגוון החום כהה הוא המראה שחברת OUTDECO® השיקה לראשונה והמבוקש מאוד כיום.  ללא הקצוות הקשים והחדים והחום הצורב של פלדה בשמש, העץ מציע את המראה והתחושה של מוצר אורגני המשתלב באופן מושלם בסביבת הצמחייה הטבעית, עם טביעת פחמן שלילית לעומת טביעת הפחמן החיובית של מוצרי מתכת. מצע הליבה עשוי מתוצר לוואי של עץ בר-קיימא ממקור מתחדש מאושר בלבד ומחומרי פסולת ממוחזרים. סיבי עץ קשה מהווים 97% מהמצע, ואינו מכיל כל תוספים סינתטיים מזיקים כבלוחות מרוכבים אחרים. מצע העץ הקשה הוכח ביישומי בנייה במשך עשרות שנים והמעצבים, מהנדסי המוצרים והכימאים התעשייתיים של OUTDECO פיתחו את המוצר במשך שנים רבות.
 
אחריות לחומרים של 10 שנים לריקבון, התנפחות או התפרקות לשכבות של החומר בתנאי שימוש רגילים בשטחים פתוחים. המחיצות מורכבות על מישור אנכי, לא שקועות/במגע מתמיד עם מים, קרקע או כימיקלים. ההתקנות הן באחריות המתקין. צריך לקיים את כל ההנחיות. נא לבקר באתר החברה לפרטים נוספים.
 

לאתר היצרן outdeco.com

 

אודות החברה|הסטוריה|צור קשר|תקנים|מדיניות החזר סחורה|מפת אתר
אולם תצוגה לאדריכלות עיצוב ובניה בעץ - Design Center טל. 03-6276555 | סניף חדרה טל. 04-6276555 | סניף בילו טל. 08-9376555