מרכז הזמנות ארצי
1-700-500-565
עץ ועצה
סוגי פרוייקטים בעץ ועצה
לקבלת הצעת מחיר ומידע
*שם
*טלפון
*e-mail
מאשר קבלת עידכונים מקצועיים במייל

מעוניינים בהתקנת פרגולה או דק ?
מלאו את הפרטים וקבלו הצעה

ממתקין מורשה של עץ ועצה

צרו קשר עם עץ ועצה

 

שדרגו את עליית הגג שלכם

עליית הגג שלכם יכולה להפוך בקלות ממחסן או שטח בלתי מנוצל לחדר מפואר לכל דבר, והאפשרויות לניצול שטחה הן בלתי נגמרות. ניתן ואף מומלץ להוסיף תוספות שיהפכו את עליית הגג לחדר הכי מבוקש בבית: חלונות מאירים, פרקט עץ איכותי וגרם מדרגות בטיחותי

חלון גג: לפתוח צוהר לשמיים

חלון גג בעליית הגג שלכם יאפשר לכם ליהנות מאור שמש נעים במהלך שעות היום, מה שעשוי להביא לחיסכון משמעותי בחשמל. במידה ובעליית הגג שלכם קיים חדר שינה או חדר אירוח, חלון גג יכול להוות תוספת מופלאה ומפנקת: במקום תמונה או פריט קישוטי אחר מול המיטה, תוכלו להציב מולה חלון גג וליהנות מנוף או מפיסת שמיים נהדרת.

חלונות גג ניתנים להתקנה במגוון גדלים, צורות וסוגי זיגוג, ומתאימים לעליות גג קטנות כגדולות. בנוסף תוכלו לבחור אם החלון ייפתח כלפי חוץ או כלפי פנים, וזאת בהתאם למקום שקיים בעליית הגג שלכם.
 


פרקט עץ: עיצוב ובטיחות בכפיפה אחת

בין אם עליית הגג שלכם משמשת כחדר מגורים, חדר שינה, חדר איחסון או חדר משחקים לילדים – פרקט עץ הינו אלמנט עיצובי מרשים לחלל עליית הגג, המשרה אווירה כפרית או מודרנית. תוכלו לבחור את רוחב הפרקט, את עוביו ואת העיצוב המתאים לכם ביותר.

פתרון זה עשוי להיות יעיל ומוצלח במיוחד אם עליית הגג שלכם משמשת כחדר שינה או חדר משחקים לילדים, היות והליכה על פרקט עץ נוחה ובטיחותית בהרבה מהליכה על מרצפות. גם ניקיון הפרקט פשוט ואינו דורש מאמץ רב, מה שמאפשר שמירה עליו למשך שנים רבות.
 


גרם מדרגות: הטיפוס האלגנטי

עליית הגג שלכם לא חייבת להיות חדר נשכח בבית, שהגישה אליו מסובכת וקשה. הוספת גרם מדרגות מעץ או סולם לעליית הגג תשדרג אותה באופן מיידי.

סולם מדרגות ניתן להתקנה בהתאם לשימוש הספציפי שנעשה בעליית הגג: במידה והגישה אליה הינה יום יומית, מומלץ להתקין סולם מדרגות קבוע. ניתן לשקול גם התקנה של מדרגות קבועות מעץ, אשר יעשירו את מראה הכניסה לעליית הגג שלכם, ויעניקו לה הדרת כבוד מיוחדת.
 
במידה והגישה לעליית הגג אינה קבועה, מומלץ להתקין סולם מדרגות נשלף ומתקפל, אותו ניתן למתוח בצורת "אקורדיון" והוא חוסך מקום באופן משמעותי.
 
חשוב להתייעץ עם מומחה לפני ההתקנה, שכן לכל עליית גג מבנה ייחודי: על המדרגות שמובילות אליה להתאים למבנה בצורה מושלמת על מנת שיהיו גם בטיחותיות.
 


אודות החברה|הסטוריה|צור קשר|תקנים|מדיניות החזר סחורה|מפת אתר
אולם תצוגה לאדריכלות עיצוב ובניה בעץ - Design Center טל. 03-6276555 | סניף חדרה טל. 04-6276555 | סניף בילו טל. 08-9376555