מרכז הזמנות ארצי
1-700-500-565
עץ ועצה
סוגי פרוייקטים בעץ ועצה
סוגי עצים
עץ אלוןעץ לבןעץ גושני לבןעץ דוגלס פיירעץ המלוק קנדיעץ רב שכבתיעץ פינגר ג'וינטעץ דו שכבתיעץ סידרעץ טיק בורמזיעץ איפאה טבאקודק במבוקעץ אירוקועץ מהגוניעץ גרפרהטייגר וודעץ אורן טרמועץ אורן


סוגי עצים

עולם העץ מכיל ידע רב על סוגי עצים ודרכי הטיפול בהם. זוהי הסיבה שהלקוח הפרטי עשוי לחוש מבולבל בבואו להחליט על סוג עץ מלא העונה על צרכיו. עשוי להראות לעיתים כמבלבל ומסובך ללקוח הפרטי.
בשל כך ועל מנת להקל על מלאכת החיפוש בנינו עבורכם את קטלוג מוצרי העץ שהשימוש בו קל וברור.
בשלב הראשון , כך שבראש ובראשונה עליכם להגדיר את סוג המבנה שלשם בנייתו אתם זקוקים לעץ: אותו אתם מחפשים, לדוגמה דק, פרגולה, רהיטי עץ או גג.
בשלב השני הקטלוג יפרוש בפניכם רשימה של סוגי עץ המתאימים לצרכיכם: לאחר מכן יעזור לכם הקטלוג להחליט מאיזה עץ להרכיבו. לדוגמה, עץ אורן, עץ איפאה, עץ לבן, עץ גושני, עץ מחוטא ועוד רבים אחרים.

המונח "עץ מלא" שגור בפינו וידוע כמדד לאיכות. רהיטים העשויים ממנו ידועים כשומרים על מצבם הטוב לאורך שנים רבות. רהיטי עץ אשר ניכרת בהם עבודת אומנות מהוקצעת מהווים אף "נכס משפחתי". לכן אין זה מפתיע כי צמד המילים הפך לתג המציין איכות בפי כל, מוכרים, קונים ואנשי מקצוע כאחד. איכויותיו של העץ כחומר גלם מאפשרים בניית ריהוט בעיצוב "גס" וטבעי, לצד פריטים בעיצוב מעודן ויוקרתי.

 

מהו עץ מלא?

עץ מלא אינו מעובד וללא תוספות ניכרות. בשל היותו חומר גלם נטול עיבודים, קיימת חשיבות רבה למשקלו הפיזי, שכן כובדו של העץ מעיד על צפיפות רבה יותר וכפועל יוצא מכך גם על עץ חזק יותר.
 

מדוע נחשב עץ מלא לאיכותי יותר?

עץ מלא נחשב לאיכותי יותר מסוגי עצים אחרים, זאת הודות לתהליך העיבוד המינימאלי שהוא עובר, אשר הופך אותו לחומר גלם חזק ועמיד יותר. הוא קרוב לצורת הופעתו בטבע, ולכן ופגיע פחות לנזקי הסביבה, כולל תנאי רטיבות. בנוסף, כיוון שלא עבר תהליכי עיבוד כימיים, ניתן  להשתמש במוצרי עץ מלא בבטחה גם בסביבת ילדים.

בניה בעץ מלא יכולה לספק צרכים ומראה מסוים. עם זאת, לא בטוח שעבור מטרותיכם סוג עץ זה הוא הפתרון היחיד. עץ ועצה מייבאים עץ איכותי בלבד, בעזרתו של קטלוג העצים תוכלו לבחור את הסוג עץ הטוב ביותר עבור הפרויקט שלכם.

 

טיפים

איך לבחור פרקט לחדר?
הודות למבחר העצום שמוצע כיום בשוק, הבחירה בפרקט אינה פשוטה - צבע, רוחב הקורות, עובי, סוג העץ, טיב העץ ואפילו דרך ההתקנה... קראו עוד >

יתרונות הבניה בעץ מלא
הכירו את היתרונות המגוונים של סגנון הבניה הייחודי. בחלקים נרחבים של ארצות הברית ואירופה, בניה בעץ היא האפשרות האידיאלית להקמת בית עמיד הנותן מענה לצרכי המשפחה. 
 

מאמרים

צביעת עץ בתנאי חוץ
משטחי עץ מלא הנמצאים בתנאי חוץ חשופים לעיתים לתנאים סביבתיים קשים. לכן יש להעניק למשטחי עץ הממוקמים בחוץ תחזוקה הולמת המשמרת מראה רענן ואסתטי. קראו עוד >

סוגי עץ מלא לפרגולות, הבדלים והשוואה

שימוש בעץ משמעו שימוש בחומר עמיד וחזק יותר ביחס למשקלו מכל חומר אחר.  אך עץ הוא גם מוצר בר-קיימא וידידותי לסביבה. קראו עוד >

 
מאמרים נוספים

אודות החברה|הסטוריה|צור קשר|תקנים|מדיניות החזר סחורה|מפת אתר
אולם תצוגה לאדריכלות עיצוב ובניה בעץ - Design Center טל. 03-6276555 | סניף חדרה טל. 04-6276555 | סניף בילו טל. 08-9376555