מרכז הזמנות ארצי
1-700-500-565
עץ ועצה
סוגי פרוייקטים בעץ ועצה
צבעים ושמנים
סדרת חומרי הניקויNatural Deck Oilצבעים אטומים Timber Shieldצבעים וחידוש עץיסוד מונע שרף לעץלכה פלאוריטנית לרהיטיםלכה לפרקט/עץלכה פולוריטנית מגוונת לעץלכה על בסיס מים לשימוש פנימילכה על בסיס מים לשימוש חיצונימסיר לכה לעץמנקה ומבהיר עץמחדש עץ דהוימקלף צבעי עץמגן דק טבעיצבע יסוד למתכת על בסיס מיםמסיר שומן לברזל על בסיס מיםצבע אמייל לברזל על בסיס מיםצבע אטום לדריכהמילוי עץצבע תרמי לגגות
 
 

 

סדרת חומרי הניקוי

התחל וסיים את הפרוייקט שלך עוד באותו היום!

מוצרי Bio-WashTM השייכים לסדרת Total Wood Care System (מערכת טיפול כוללת לעץ), מיוצרים במיוחד על מנת להעניק את יתרונות השחזור, הטיפול וההגנה המיטיבים לכל סוגי העץ האיכותיים. התוצאות המרהיבות מרשימות ביותר ומעניקות לפרוייקטים מקצועיים וביתיים עמידות חסרת תקדים. הנוסחה הידידותית לעץ רטוב מבית Natural Deck OilTM מאפשרת לצבוע את משטח העץ ברגע בו הוא יבש למגע. באמצעות מבחר הגוונים הנפלא מבית Natural Deck OilTM , ניתן לשחזר את צבע משטח העץ בבוקר וליצור את הגימור אחרי הצהריים.


SimpleWash_3.8L
SIMPLE WASH
 
Simple WashTM מנקה ומבהיר כל משטחי עץ הממוקמים בחוץ, כולל משטחי פלסטיק ומשטחים מעובדים, חיפוי ויניל ומרזבים, טיח, בטון ופיברגלס. Simple WashTM מסיר לכלוך, טחב, כתמי מים וחלודה. הוא נשטף בקלות במים, ומתאים לשימוש עם כל סוג של ציפוי עץ מעובד ברמת הדילול המומלצת.
*ראה טבלת את אמות 
 
WOOD WASH
WOOD WASH
 
מחדש במהירות משטחי עץ חיצוניים דהויים ומאפירים. מסיר כתמי שמש, מים, טחב ועובש. בעל יכולת לתקן צביעה כושלת ופגמים בצבע. משמש להחזרת העץ לצבעו המקורי והכנת המשטח לציפוי מחדש
*ראה טבלת את אמות 
 
STRIPEX
STRIPEX
 
Stripex® מסיר חומרי צביעה ואיטום לעץ שקופים למחצה. Stripex® יסיר גם סיבי עץ פגומים שמצבם התדרדר ושצבעם היטשטש ממשטחי עץ חיצוניים כולל רצפות עץ, חיפויי עץ ובתי עץ. השתמש ב- Stripex® להחזרת העץ לצבעו הטבעי ולהכנת המשטח לציפוי מחדש.
*ראה טבלת את אמות 
STRIPEX-L
STRIPEX-L
 
Stripex-L® מסיר כל סוג של שמן וגימור לטקס נפוצים כולל צבעים מוצקים ושקופים למחצה. השתמש ב- Stripex-L® להחזרת העץ לצבעו הטבעי ולהכנת משטחים לציפוי מחדש.
*ראה טבלת את אמות 
StainPrep
STAIN PREP
 
מלח בורט
מלח, מחדש ופותח את נקבוביות העץ לספיגה טובה יותר, מאריך את חיי שכבת הציפוי ע"י ייצוב רמת ה- ph בעץ.
*ראה טבלת את אמות 
Natural Deck Oil
NATURAL DECK OIL
 
צבע לעץ אמולסיה של שמן ומים
תערובת שמנים טיבעיים שמטרת לחדור לעומק העץ, התערובת מחדשת ושומרת על צבע העץ בשלמותו וכן מגינה על העץ מקרינת האולטרה סגור.

טבלת התאמת חומרים

 


אודות החברה|הסטוריה|צור קשר|תקנים|מדיניות החזר סחורה|מפת אתר
אולם תצוגה לאדריכלות עיצוב ובניה בעץ - Design Center טל. 03-6276555 | סניף חדרה טל. 04-6276555 | סניף בילו טל. 08-9376555