מרכז הזמנות ארצי
1-700-500-565
עץ ועצה
סוגי פרוייקטים בעץ ועצה
צבעים ושמנים
סדרת חומרי הניקויNatural Deck Oilצבעים אטומים Timber Shieldצבעים וחידוש עץיסוד מונע שרף לעץלכה פלאוריטנית לרהיטיםלכה לפרקט/עץלכה פולוריטנית מגוונת לעץלכה על בסיס מים לשימוש פנימילכה על בסיס מים לשימוש חיצונימסיר לכה לעץמנקה ומבהיר עץמחדש עץ דהוימקלף צבעי עץמגן דק טבעיצבע יסוד למתכת על בסיס מיםמסיר שומן לברזל על בסיס מיםצבע אמייל לברזל על בסיס מיםצבע אטום לדריכהמילוי עץצבע תרמי לגגות
 
 

 

Natural Deck Oil

עצות גימור מבית Natural Deck Oil

שמן לחידוש דק עץ

טרם צביעת שכבת הגימור יש לטפל בעץ עם .Stain PrepTM יש לטפל בעץ טרם מריחת שכבת הגימור. יש לערבב Stain PrepTM עם מי ברז חמימים, ולפזרם באמצעות מרסס גינה או רולר. יש לשטוף את כל משטח העץ בכמות נכבדה של מים ולהותירו להתייבש למשך מספר שעות טרם ביצוע הגימור. Stain PrepTM הינו חומר ניקוי המאזן את רמות ה- PH בעץ, מגביר את חדירת הציפוי וכך משפר לאין שיעור את עמידות ואורך חיי הציפוי.

 

 יש למרוח Natural Deck OilTM על משטח יבש למגע. Natural Deck OilTM הינו מסיס במים וניתן למריחה על עץ חדש בעל שיעור לחות הגבוה מ 18%- - עם זאת, משטח לח מדי יוביל לחדירה עודפת. חדירה עודפת של השכבה הראשונה דורשת מריחת שכבות נוספות להבטחת הגנה מלאה וצבע אחיד.

יש ליצור את הגימור על משטח קריר שאינו חשוף לקרינת שמש ישירה. במידה וטמפרטורת המשטח גבוהה מ- 30oc אין למרוח Natural Deck OilTM . במידה ומשטח העץ חם למגע כף ידך, אזי הוא חם מדי לביצוע הגימור. (Hand Touch TestTM - מבחן כף היד). מריחת חומר הגימור על פני משטח חם תגרום להיווצרות מראה מוכתם. משטח חם גורם ל”התייבשות הבזק” ( Flash Drying ) הגורמת להיווצרות שכבת צבע שאינה אחידה, טלאים מבריקים של ציפוי והעדר חדירה.

 

יש לבחור יום בהיר ויבש לביצוע ציפוי וגימור משטח העץ.
יש למרוח את Natural Deck OilTM על משטח יבש למגע. עם זאת, הציפוי עלול להינזק במידה ויבוא במגע עם מים עד 24 שעות לאחר מריחתו. בעונות מעבר ובמזג אויר קריר, יתכן ותדרש המתנה של עד 48 שעות עד לייבוש מוחלט ומגע עם מים.

 

על קצוות הלוחות יש למרוח שתי שכבות או יותר של הגימור. קצוות הלוחות "צמאים" במיוחד לספיגת הגימור. מריחת שכבות נוספות על קצוות, צדדי ופינות הלוחות תאריך את חיי הגימור. יש למרוח את הגימור בנדיבות. שכבת גימור נדיבה יותר פירושה הגנה טובה יותר לעץ. עץ ישן או עץ שעבר מספר שחזורים דורש כמות גדולה יותר של גימור. יש לאפשר מריחה שכבה שלישית של חומר הגימור. יש להשתמש במברשת או פד על מנת למוח כמות חומר גדולה יותר למטר. ניתן להשתמש גם במרסס גינה.

 

יש לבצע טיפול אחזקה בין 10-14 חודשים (לאחר הטיפול הראשוני). מים לא יידחו באותו האופן בו הם נדחו מיד לאחר מריחת הציפוי. יש לשתוף את משטח העץ עם  Stain PrepTM ולהניח לו להתייבש. לאחר מכו יש למרוח שכבת גימור אחד. במידה ומשטח העץ משמש ככניסה הראשית לבית, יתכן ותדרוש מריחת שכבת אחזקה באופן תדיר יותר. 

 

שמן צבע לעץ אמולסיה של שמן ומים
תערובת שמנים טיבעיים שמטרת לחדור לעומק העץ, התערובת מחדשת ושומרת על צבע העץ בשלמותו וכן מגינה על העץ מקרינת האולטרה סגול.
 
 
 
 

צבעים שקופים

           
 אגוז  רדווד  סידר  טבעי  שקוף  

חצי שקופים

           
 פקאן  חום אדמה  אגוז כהה  שוקולד  חמרה
           
 מוקה  קיווי  כחול שמיים  ירוק יער  אגוז עתיק

אודות החברה|הסטוריה|צור קשר|תקנים|מדיניות החזר סחורה|מפת אתר
אולם תצוגה לאדריכלות עיצוב ובניה בעץ - Design Center טל. 03-6276555 | סניף חדרה טל. 04-6276555 | סניף בילו טל. 08-9376555