מרכז הזמנות ארצי
1-700-500-565
עץ ועצה
סוגי פרוייקטים בעץ ועצה
תמונות מתחלפות
צבעים ושמנים
סדרת חומרי הניקויNatural Deck Oilצבעים אטומים Timber Shieldצבעים וחידוש עץיסוד מונע שרף לעץלכה פלאוריטנית לרהיטיםלכה לפרקט/עץלכה פולוריטנית מגוונת לעץלכה על בסיס מים לשימוש פנימילכה על בסיס מים לשימוש חיצונימסיר לכה לעץמנקה ומבהיר עץמחדש עץ דהוימקלף צבעי עץמגן דק טבעיצבע יסוד למתכת על בסיס מיםמסיר שומן לברזל על בסיס מיםצבע אמייל לברזל על בסיס מיםצבע אטום לדריכהמילוי עץצבע תרמי לגגות
 
 
 

צבעים ושמנים

צבעי עץ המקצועיים והטובים בעולם מבית Plascon

בין אם מדובר בחידוש פרגולה או צביעת עץ - חשיבות גימור עבודת העץ הינה רבה. מעבר לאסתטיקה, ליופי ולחיבור האדריכלי של הפרויקט למבנה - שימוש בחומרים מקצועיים ונכונים, יתרום לעמידות העץ לאורך שנים. גם כשמדובר בחידוש צבע, יש לבצע את העבודה במקצועיות ובשימוש בחומרים נכונים. אנו בעץ ועצה משווקים את החומרים המקצועיים ביותר בעולם לתחום הבנייה בעץ. כל חומרי הצביעה עברו בדיקות יסודיות כולל ניסיון שימוש באקלים הישראלי. כנסו לעולם על מנת להתאים עבורכם את החומר המתאים ביותר לעבודה שלכם.

 

צבע עץ חדשני מבית Plascon

פלסקון טכנולוגיות צבע עץ סביבתיות, המותג הידוע והמוביל בעולם בתחום טכנולוגיות צבע חדשניות. סדרת מוצרי איכות המשווקת במסגרת שיווק סל פתרונות סביבתיים לשימוש בחומרי הסרה וחידוש אלמנטים מעץ באופן ידידותי למבצע ולסביבה באופן יעיל במיוחד מבחינת עלויות נמוכות ביחס לתוצאות המתקבלות. הטכנולוגיה החדשה של פלסקון שפותחה לשימוש בחומרים ידידותיים לסביבה מיועדת להחליף טכנולוגיות ישנות המשתמשות בכימיקלים מסוכנים וקשים לאדם ולסביבה ובשיטות עבודה וטכנולוגיות בלתי מתקבלות על הדעת הקיימות עדיין בתעשייה. 

לפתיחת קטלוג אונליין : Plascon

סדרת חומרי הניקוי

סדרת חומרי ניקוי עץ

שימוש בסדרת  Bio-Wash מציעה פיתרון יעיל וחדשני עבור ניקוי עץ, הסרה וקילוף צבעים, כתמים ושמנים ולכלוך על משטחי עץ. מוצרי Bio-Wash קלים לשימוש וידידותיים לסביבה והשימוש בהם מבטיח הצלחה מלאה. שימוש במלח יאריך את חיי שכבת הציפוי ע"י ייצוב רמת ה-PH (חומציות) ופתיחת נקבוביות העץ. מסיר ברק מנסרה.

 

לפרטים נוספים לחץ כאן >>

 
NDO

Natural Deck Oil - שמן דק מבית  Bio-Wash

שמן דק המיוצר בטכנולוגיה המתקדמת של N.D.O המאפשרת ציפוי מיידי של עץ לח/חדש. N.D.O הינה תערובת נישאת במים של שמנים מגנים טבעיים שמתוכננים לחדור עמוק לעץ ולדמות את השמנים המקוריים של העץ, התערובת מחדשת ושומרת על צבע העץ ושלמותו. N.D.O מגן על העץ מפני קרינת האולטרא סגול המזיקה של השמש וגורם למים להצטבר לטיפות ולגלוש מהשטח. N.D.O בטוח לשימוש, בעל ריח מתון וקל לניקוי עם מים קרים.
 
צבעים אטומים Timber Shield

צבעים אטומים Timber Shield

Timber Shield הינו צבע אטום פרמיום אקרילי על בסיס מים המיועד לכל סוגי משטחי העץ החיצוניים ואינו דורש צביעה מוקדמת בעזרת צבע יסוד.  "Timber Shield" עמיד בפני קרני השמש U.V המזיקות לעץ תוך יצירת גימור נקי ומרהיב לכל משטחי העץ החיצוניים שנצבעו. טכנולוגיית הייצור הייחודית והמתקדמת של "Timber Shield" מספקת הגנה מרבית לעץ כנגד לכלוך ועובש. הצבע קל ליישום ומתייבש במהירות ובעל כושר כיסוי גדול.

 
ערכע

ערכה לצביעה וחידוש עץ

אז יופי, קנינו עץ מלא והשקענו בביצוע בניית דק יפיפה, פרגולה מרהיבה, גדר או מחסן שנראים הכי טוב בארץ או לפחות בשכונה, ועדיין לא צבענו אותו. השקענו ממיטב כספנו בעץ  שכחלק מתהליך ההתקנה ההכרחי שלו איננו יכולים לצבוע אותו בחצי שנה הראשונה ובא לנו לעשות את זה בעצמנו. איך נעשה את זה בעצמנו מבלי להזמין בעל מקצוע? יתרה מכך, איך נעשה את זה בעצמנו, וגם, שימו לב, נתחיל ונסיים באותו היום? יש לנו ערכה שמותאמת במיוחד בשביל זה, הכירו את ערכת ה Bio-Wash!במחיר מדהים ללא תחרות !!!
 
אודות החברה|הסטוריה|צור קשר|תקנים|מדיניות החזר סחורה|מפת אתר
אולם תצוגה לאדריכלות עיצוב ובניה בעץ - Design Center טל. 03-6276555 | סניף חדרה טל. 04-6276555 | סניף בילו טל. 08-9376555