מרכז הזמנות ארצי
1-700-500-565
עץ ועצה
סוגי פרוייקטים בעץ ועצה
פרקטים מעץ
פרקט עץ מלאפרקט מעץפרקט עץ אלוןפרקט רב שכבתיפרקט תלת שכבתיפרקט עץ גושנימדרגות עץ
לקבלת הצעת מחיר ומידע
*שם
*טלפון
*e-mail
מאשר קבלת עידכונים מקצועיים במייל

מעוניינים בהתקנת פרגולה או דק ?
מלאו את הפרטים וקבלו הצעה

ממתקין מורשה של עץ ועצה

צרו קשר עם עץ ועצה

 

פרקט מעץ

כאשר אתם מחליטים לרכוש ולהתקין רצפת פרקט בבית, ניצבת בפניכם בחירה בין סוגים שונים של פרקטים. בחירה זו תלויה במשאבים העומדים לרשותכם ובמראה אותו אתם מעוניינים לתת לביתכם. מדובר בהחלטה חשובה, שכן חשוב להתאים את הפרקט שאתם בוחרים לטעמכם. הבחירה הראשונה הניצבת בפניכם היא בין פרקט למינציה לפרקט מעץ.

פרקט למינציה עשוי מחומרים סינטטיים עליהם קיימים הדפסים כחיקוי למראה של עץ. פרקט מעץ, הנחשב ליוקרתי יותר, עשוי כולו או בחלקו מעץ טבעי. קיימים שני סוגים של פרקט מעץ: עץ מלא ועץ שכבתי.

פרקט מעץ מלא

פרקט מעץ מלא, כפי שמעיד שמו, עשוי מקורות עץ שנחטבו בשלמותן מתוך גזע עץ טבעי. פרקט זה, הנקרא גם פרקט גושני, נחשב לסוג הפרקט היוקרתי ביותר.

מלבד מראה טבעי מרשים הוא מתהדר גם במגע ותחושה איכותיים. בשל העובדה שהוא עשוי כולו מעץ טבעי מחירו ההתחלתי של פרקט מעץ יהיה גבוה (וככל שסוג העץ הנבחר יהיה יוקרתי יותר, כך גם יעלה מחירו של הפרקט), והוא ידרוש עלויות נוספות של התקנה.


 

פרקט מעץ שכבתי

פרקט מעץ שכבתי מורכב משכבה עליונה של עץ טבעי, המורכבת על מספר שכבות תחתונות של סיבי עצים המודבקים זה לזה. פרקט מעץ הוא זול יותר מפרקט מעץ מלא ומהווה פתרון טוב ללקוחות המעוניינים במראה של פרקט מעץ בפחות כסף. לאחר רכישת פרקט מעץ שכבתי, יש להקפיד על תחזוקה נאותה שלו, במיוחד לאור התופעה של הפרדות השכבות מהן הוא עשוי.

הבחירה בסוג הפרקט תלויה, אם כן, במשאבים העומדים לרשותכם. אך שיקול זה צריך להיות תקף לא רק לטווח הקצר – עלות רכישת והתקנת הפרקט – אלא גם לשמירה על איכותו וניקיונו של הפרקט לאורך זמן.

לקבלת הצעת מחיר, מלאו פרטים ונחזור אליכם.

עוד על פרקטים


אודות החברה|הסטוריה|צור קשר|תקנים|מדיניות החזר סחורה|מפת אתר
אולם תצוגה לאדריכלות עיצוב ובניה בעץ - Design Center טל. 03-6276555 | סניף חדרה טל. 04-6276555 | סניף בילו טל. 08-9376555