מרכז הזמנות ארצי
1-700-500-565
עץ ועצה
סוגי פרוייקטים בעץ ועצה
123
פרקטים מעץ
פרקט עץ מלאפרקט מעץפרקט עץ אלוןפרקט רב שכבתיפרקט תלת שכבתיפרקט עץ גושנימדרגות עץ

פרקטים מעץ

פרקטים הם ריצוף שמהווה תחליף לאריחי האבן. אריחי הפרקטים חתוכים בקורות מוארכות שמונחות באופן צמוד זו לזו מעל לשלדה ייעודית או מודבקים ישירות על הרצפה הקיימת. קיימים סוגים שונים של פרקטים: מעץ מלא, משכבות דבוקות של עץ או מחומרים דמויי עץ.

פרקטים משדרגים כל חלל, בין אם זה בבית הפרטי או במשרד. העוצמה הזו של הפרקטים נובעת מיכולתו לספק מראה יוקרתי ומהוקצע ביחד עם תחושה של טבעיות וחמימות. הבחירה בפרקטים מושכת במיוחד בעיקר בזכות היוקרה המתלווה לעיצוב. האיכות המעולה והמראה האטרקטיבי הפכו את הפרקטים לאפשרות מבוקשת ברחבי העולם כולו, ובארץ במיוחד.
יתרון בולט נוסף של הפרקטים הוא החיסכון בחשמל, בזכות יכולתו של העץ לבודד חום, לשמור על הטמפרטורה בבית וכך לחסוך בהוצאות על קירור וחימום. בנוסף, פרקטים מעץ הם אקולוגיים וידידותיים לסביבה מכיוון שהם עשויים מחומרים טבעיים ומתכלים שניתנים למחזור. פרקטים מעץ הם השקעה לדורות, כאשר התקנה ותחזוקה מקצועיות מבטיחות מראה משומר ועמיד לאורך שנים.

על מנת ליהנות מהיתרונות של ריצוף פרקטים, יש לרכוש פרקטים העשויים מחומרים איכותיים ולפנות לבעל מקצוע מיומן לשם התקנה ותחזוקה. "עץ ועצה" עוסק בענף העץ מזה 51 שנים והינו מהחלוצים בתחום המסחר בעץ בישראל. החברה מציעה ללקוחותיה חומרים איכותיים העומדים בתקנים עולמיים מחמירים במחירים משתלמים.

פרקט רב שכבתי

פרקט רב שכבתי

פרקט רב שכבתי הוא האפשרות הנפוצה ביותר בארץ ובאירופה בקרב אלה הבוחרים בריצוף פרקט לביתם. בחירה זו בפרקט רב שכבתי משלבת את היתרונות של שכבה עליונה של עץ אציל - במראה ומרקם טבעי - יחד עם עמידות גבוהה לפגמים ועיוותים. למעשה, זהו סוג פרקט העץ העמיד ביותר מבין הסוגים הטבעיים הקיימים כיום, והוא זול יותר ממחירו של פרקט עץ גושני.

לפרטים נוספים>

פרקט תלת שכבתי

פרקט תלת שכבתי

פתיחת הדלת לדירה מרוצפת בפרקט נותנת תחושה מיידית של חזרה הביתה. אחד מסוגי הפרקט הוא פרקט עץ תלת שכבתי, והוא סוג נפוץ במיוחד בזכות היתרונות הבולטים שלו. ראשית, פרקט תלת שכבתי מספק מראה ומרקם טבעי של עץ אציל אמיתי, במחיר זול באופן משמעותי מפרקט עץ גושני או מפרקט רב שכבתי. בנוסף, פרקט זה עמיד יותר בפני פגעי מזג אוויר ועיוותים בעץ. לבסוף, סוג זה של פרקט הוא המתאים למעוניינים בחימום תת רצפתי.

לפרטים נוספים>

פרקט עץ גושני

פרקט עץ גושני

איכות ויוקרה הם המאפיינים החשובים עבור אלה הבוחרים בפרקט גושני, על מנת לספק לביתם נימה של אלגנטיות ופאר גם יחד. לפסוע על עץ טבעי היא תחושה שאינה משתווה לשום דבר אחר, כאשר הרכות והחמימות של העץ מעניקים תחושה אמיתית של חיבור לטבע. הבחירה בפרקט עץ מלא היא השקעה באיכות שתחזיק מעמד שנים ארוכות, ותעניק נופך של יוקרה לכל חלל.

לפרטים נוספים>

מדרגות עץ

מדרגות עץ

מדרך מעץ גושני מגיע בדרך כלל בגובה של כ-4 ס"מ, לכן בתכנון של גרם מדרגות המחופה בעץ גושני חשוב לקחת בחשבון את הגובה הסופי התקני של המדרגות, הגובה בין כל אחד ממדרכי המדרגות צריך להיות בטווח של 15-18 ס"מ ולכן חשוב שכל ההכנות לקראת חיפוי המדרגה בעץ יעשו כדי לשמור על גובה זה.

 

לפרטים נוספים על מדרגות עץ

אודות החברה|הסטוריה|צור קשר|תקנים|מדיניות החזר סחורה|מפת אתר
אולם תצוגה לאדריכלות עיצוב ובניה בעץ - Design Center טל. 03-6276555 | סניף חדרה טל. 04-6276555 | סניף בילו טל. 08-9376555