ליווי אדריכלי והנדסי

שירות נוסף שאנו מספקים הנו סיוע וייעוץ בהכנת מסמכי מכרז וכתבי כמויות בפרויקטים אשר משלבים גגות רעפים עץ ומוצריו. הגדרה מיטבית של מסמכי המכרז הנה ללא ספק נקודה קריטית בהצלחת הפרויקט ועמידתו בתקציב. משך שנות פעילות רבות יצרנו קשרי עבודה פוריים עם אדריכלים ומהנדסים נוספים המתמחים בבניה בעץ , ובמידה ולא תמצאו את מבוקשכם במאגר החומר הקיים כבר בחברתנו נדע לקשר אתכם ליועץ המתאים ביותר לקידום הפרויקט שלכם.

בסניפי החברה מתקיימים מעת לעת סיורים מקצועיים לסטודנטים במוסדות ובמכללות להנדסה ואדריכלות ולעתים גם הרצאות בפני סטודנטים במרכזים האקדמאים עצמם בנושא העץ , מוצריו ואופן שילובו המיטבי בתכנון ועיצוב פרויקטים.

גם לקוחות פרטיים , ללא ניסיון קודם בבנייה, אשר שואפים לצאת למסע הרומנטי של בניית צימר או בית עץ בכוחות עצמם זוכים בעץ ועצה לייעוץ אדריכלי והנדסי בדרך לחלום הפרטי שלהם.

עץ ועצה חרטה על דגלה להוביל את ענף העץ והרעפים בישראל ומשקיעה מאמצים ומשאבים רבים לקידום הענף בכללותו לטובת כל הנוגעים בדבר. לתפישתנו , תכנון וביצוע נכונים עם מחשבה תחילה, על בסיס ידע מקצועי רחב ותוך שימוש בפרטים ובחומרים הנכונים יגדיל באופן ניכר את שביעות הרצון של המשתמשים הסופיים ויעלה את קרנו של כל ענף הבנייה בעץ בישראל.