דקים

בנייה והתקנת דקים

דקים הם מדרכי עץ המורכבים מלוחות עץ מלא. בניית דקים פופולאריות במיוחד בחלקים החיצוניים של הבית, גינות פנימיות או כאלמנט עיצוב מרשים בחלל הבית או במשרד.
דק מאפשר הגבהת פני השטח ולהוות חוצץ בין האדמה, הבטון או הרצפה לבין האדם. ישנם סוגים שונים של דקים, כאשר השוני ביניהם נובע מסוג העץ בו משתמשים, בצבעו ובצפיפות שלו.

בניית דק – אלגנטיות ויופי בהישג יד

עבור רב האנשים, בניית דקים נחשבת להוצאה כספית גדולה המצריכה השקעה מיוחדת, אך ישנם מספר גורמים בהם ניתן לשלוט המשפיעים משמעותית על העלויות .
באמצעות הכרות עם יתרונותיהם של דקים, סוגי העצים מהם ניתן לבנות ואופן השימוש בו – ניתן להפחית משמעותית את עלות התקנת הדק.

כיום, גינה מטופחת ועשירה בצמחים ביניהם נמתחים מדרכי עץ אלגנטיים כבר אינה בגדר חלום.
דק מאפשר שילוב פרטי גינון ונוי נוספים (מפלי מים, מסלעות, ערוגות ועציצים) ובכך מקרבת אתכם לטבע – כאשר כל יציאה לגינה הופכת לחוויה ירוקה וכיפית.
לעץ ועצה אדריכלים ומומחים בעלי הכרות רחבה עם עולם הדקים – העומדים לרשותכם בתהליך שדרוג הגינה ויסייעו לכם להוסיף לחצר נופך עיצובי ופרקטי.

בניית דק עץ – טיפים

דקים מעץ

דקים מעץ התקנת דקים – ריצוף על ידי שימוש בלוחות עץ מלא – צוברת פופולאריות גדולה בישראל בבתים ומשרדים להם הדקים נותנים מראה אלגנטי

דק סינטטי Fiberon

דקים סינטטים Fiberon דק אקולוגי הוא דק דמוי עץ העשוי חומרים מרוכבים. הדק האקולוגי מהווה פתרון למקרים בהם יש צורך לתחליף לדק העץ הסטנדרטי והמוכר מסיבות שונות.

דק במבוק

דקים במבוק דק הבמבוק עשוי משילוב סיבי במבוק ודבקים.הבמבוק הנו צמח הגדל ומתחדש במהירות ונחשב לאקולוגי במיוחד.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp