מחסן עצים

ראשית, פלטות עץ תלת שכבתיות מעץ אשוח: פלטות אלו מגיעות בשלוש שכבות הדבקה בכיוונים מנוגדים. ההדבקה מבוצעת עפ"י הנחיות התקן הגרמני. אופן הדבקה זה מקנה לחומר יציבות מבנית גבוהה וחוזק רב.פלטות העץ הן בעלות מרקם עץ מלא אחיד באיכות פרימיום עד 8% לחות. הפלטות עץ קלות משקל ופניהן מלוטשים בגרעין 80. פלטות עץ אלו קיימות בשני עוביים: 19 מ"מ ו-28 מ"מ.

פלטות העץ מיובאות מאוסטריה במידות של 2.0/5.0 מטר וניתן לרכוש לפי מידה. בחנות עץ גם פלטות מוכנות במידות סטנדרטיות למידוף כגון 30/100, 30/120, 40/100, 40/120 וכיו"ב.

סוג נוסף של פלטות הוא פלטות עץ מודבקות. פלטות אלו מודבקות ברצועות ולא בשכבות. פלטות עץ אלו קיימות בשני עוביים: 27 מ"מ ו-40 מ"מ, ובשני סוגי עץ: אורן ואלון. פלטות עץ מסוג זה משמשות בעיקר למשטחי עץ בעלי נוכחות עיצובית. בין אם מדובר במדפים, כוננית, שולחן, אי במטבח, אדן חלון או מדרגות.

הפלטות מעץ אורן הנן בעלות גוון לבן-צהבהב, מרקם סיבי עץ ציורי ו"עיניים". הפלטות מעץ אלון, מתאפיינות במראה אציל וגוון חום בהיר-צהבהב. לעץ אלון גם מעט "עיניים" יחסית.

במחסן העצים של עץ ועצה ניתן גם לבצע פאזות (עיגול הפינות) בפאות המשטח לפלטות העץ, בחלק העליון ו/או התחתון. מעבר לחיתוך למידה מלבנית, ניתן לבצע גם חיתוך בצורה מיוחדת לפי שבלונה של הלקוח (חיתוך בזויות ישרות בלבד, ללא עיקולים).

לוחות עץ

לוחות העצים חתוכים למידה של 2.10-2.40 מטר אורך. מידת אורך זו היא מידה שנכנסת בקלות לתוך רוב הרכבים הפרטיים. בנוסף, ניתן לחתוך עץ לפי למידה ולפי דרישה.

קורות עץ

במידה ואתם זקוקים למגוון מידות רחב יותר או קורות עץ בחתכים נוספים, המלאי השוטף בסניף מגוון ורחב ומכיל עוד פריטים רבים מעבר לאלו המוצגים בחנות. כל סוגי העץ המלא זמינים לרשותכם, ואת כולם ניתן לחתוך למידה.

בנוסף, ישנו "מציאון" בו ניתן למצוא מגוון גדול של עצים, הסובלים מפגמים קלים, בהנחות של עד 50%! לקוחות רבים מוצאים את מבוקשם כאן וחוסכים כסף רב.

משטחי עץ

משטחי העץ מאורן וגם מאלון, מגיבים היטב לצביעה וגיוון. העזרו במחלקת הצבע שלנו לבחירת הצבע והלכה המתאימים ביותר לשימוש בפרויקט שלכם. שולחן/משטח עץ במטבח או מדרגות – לכל שימוש דרישות שחיקה ומפרט שונים ומכאן גם צבע וגמר ייחודיים לו.

כחברה הדוגלת בקיימות, אנו מקפידים כי כל עצי האורן החתוכים לפי מידה וכן פלטות העץ מאשוח, אורן או אלון, עשויים מעץ אשר מגיע מיערות ברי קיימא (יערות תעשייתיים).

סוגי עיבודים לעץ

חומרי חידוש ,שמנים ולכות

צבעים אטומים לעץ

טיפים ומאמרים