מחסן עצים

מחסן עצים – עץ ועצה

בעץ ועצה תמצאו מחסן עצים עם מגוון סוגי העצים הרחב בישראל! כל סוגי העץ הקיימים אצלנו במחסן עצים בצפון במרכז ובדרום, מגיעים מהמפעל הממוקם באלון תבור. מפעל זה הינו מפעל העץ הגדול במדינה בזכות המכשור החדיש והמתקדם שקיים במפעל. המפעל של עץ ועצה מאפשר לאדריכלים ולכל אדם שעוסק בבניית עץ ליצור ולהגשים את חזונו עם ליווי מקצועי, אישי ומדויק. שיטות העיבוד יונקות ממסורות עתיקות של הבנה ועיבוד העץ אך מיישמת טכנולוגיות חדישות ביותר מה שמאפשר קבלת הזמנות בעלות נפח גדול ועיבוד ויישום מגוון גימורים ובנוסף יש ביכולתנו לקבל הזמנות בקנה מידה ענק מה שלא תמצאו באף מקום בארץ. מחסן העצים של עץ ועצה מתחייב לאספקת חומרי הגלם האיכותיים והמדויקים, שיגיעו לכל לקוח ברחבי הארץ במהירות הגדולה ביותר. אנו ממשיכים במסורת ארוכת השנים של הבאת חומרי גלם איכותיים העומדים בתקן העולמי הירוק המחמיר ביותר. 

מחסן עצים – פלטות וקורות עץ לכל מטרה

ידוע כי פלטות עץ נחשבות כיום לפופולריות עבור בנייה של מגוון אלמנטים בענפים שונים בתעשייה. בניהם תעשיית הריהוט הבית והחוץ, תעשייה הבמה, ענף הבנייה וגם בקרב האוכלוסייה הפרטית. בזמן שרוכשים פלטות ולוחות עץ במחסן עצים, למעשה רוכשים את הסחורה האיכותית ביותר, בין אם היא מיועדת להקמת פרגולה ובין אם היא מיועדת לבניית דק בחצר הבית או לייצור ריהוט כגון שולחנות, מדפים וכולי. בחברת עץ ועצה – תבטיחו לעצמכם את הסחורה המשובחת שניתן לקבל – בעלת נראות מרשימה, חזקה, נקייה ובעיקר מוכנה לכל מטרה. כחברה הדוגלת בקיימות, אנו מקפידים כי כל עצי האורן החתוכים לפי מידה וכן פלטות העץ מאשוח, אורן או אלון, עשויים מעץ שמגיע מיערות ברי קיימא (יערות תעשייתיים). 

עצים לפרגולות

לכל מי שיש גינה בימינו ממהר לבנות בה פרגולה שתגן מפני השמש החזקה ותאפשר מתחם ישיבה נעים, חמים וכפרי. לבניית פרגולה בגינה, חשוב להתייחס למספר פרמטרים ולפני הכל לסוג העץ באמצעותו היא תבנה. יש מגוון סוגי עץ שמתאימים לבניית פרגולה, החל מעץ אורן מוקצע, עץ דו שכבתי, עץ אורן, במבוק ועוד. אצלנו בעץ ועצה תוכלו למצוא מגוון רחב של עצים ולהתייעץ אתנו בבחירה ובהקמה. 

עצים לדקים בגינה

דק הוא משטח שמרוצף בלוחות עץ והוא מיועד לשטח הגינה. המגע המפנק של דק תחת כפות הרגליים היא תוספת עיצובית איכותית ביותר לחלל החוץ. אחת הבחירות אולי החשובות ביותר בתכנון משטח הדק, יהיה סוג הדק בו תבחרו. גם במקרה של בחירת עץ לפרגולה וגם במקרה של בחירת עץ לדק, חשוב לבצע התאמה לתנאי האקלים השורר באזור, שכן, דק שמותקן בחוץ, יהיה בהיעדר קירוי מעליו יסבול מבלאי מהיר, לכן לרוב, סוג דק מעץ קשיח יכול להתאים לתנאי אקלים חמים במיוחד או קר במיוחד. סוגי העצים שתוכלו למצוא בעץ ועצה שמתאימים לדק בגינה שלכם הינם – אורן, איפאה, במבוק ועוד.

הסניפים של עץ ועצה ברחבי הארץ

כיום חברת "עץ ועצה" מונה כ – 4 סניפים שפרושים ברחבי הארץ שכולם מצליחים לספק שירות אדיב ומקצועי למנעד לקוחות – (בחדרה, בצפון – אלון תבור, בדרום בבילו ובמרכז בדי דיזיין סנטר). בכל סניף מועסקים עובדים מוכשרים ששמחים להעניק לכל לקוח ייעוץ ולסייע לו בבחירה של סוג העץ המדויק עבור המטרה שלו. אחד היתרונות של חברת "עץ ועצה" שבכל סניף אליו תיגשו, תוכלו למצוא מבחר ענק של סוגי עצים, מה שיבטיח שתמיד תמצאו את מה שאתם מחפשים. כמו כן, כל עיבוד שתצטרכו שיבוצע על העץ יתבצע במהירות ובמקצועיות מבלי שתאלצו לחכות זמן רב.

עצים במבצע – רק במחסן עצים עץ ועצה

בנוסף, תוכלו למצוא בסניפים "מציאון" בו ניתן למצוא מגוון גדול של עצים, הסובלים מפגמים קלים, בהנחות של עד 50%! לקוחות רבים מוצאים את מבוקשם כאן וחוסכים כסף רב.

מגוון סוגי עצים ופלטות – וחיתוך עץ לפי מידה

במחסני העצים בכל סניפי עץ ועצה ניתן למצוא מגוון עשיר ועצום של עצים ופלטות חתוכות לפי מידה. העצים המצויים בסניפים, הם במתכונת "שלם וקח". העצים קיימים במגוון רחב של פרופילים, עשויים מעץ אורן מלא מהוקצע בלבד או עץ מלא מהוקצע וגם מטופל כנגד מזיקים ("מחוטא").

פלטות עץמגוון הפלטות, אותן ניתן לרכוש ולחתוך לפי מידה, הינו רחב מאוד. החל מדיקטים פשוטים ("טווין") ועד לפלטות מעץ אציל כגון אלון וכיו"ב. הדיקטים גלויים בלבד ללא פורניר או פורמייקה וגודלם 1.22/2.44 מטר וניתן לחתוך אותם למידות לפי דרישת הלקוח. החיתוך מתבצע במשור גשר והנו מדויק מאוד. לא מתבצעת הדבקת קנטים. במחסן העצים הפלטות כולן עשויות מעץ מלא ומסופקות בכמה וכמה סוגי הדבקה וחומר.

ראשית, פלטות עץ תלת שכבתיות מעץ אשוח: פלטות אלו מגיעות בשלוש שכבות הדבקה בכיוונים מנוגדים. ההדבקה מבוצעת עפ"י הנחיות התקן הגרמני. אופן הדבקה זה מקנה לחומר יציבות מבנית גבוהה וחוזק רב. פלטות העץ הן בעלות מרקם עץ מלא אחיד באיכות פרימיום עד 8% לחות. הפלטות עץ קלות משקל ופניהן מלוטשים בגרעין 80. פלטות עץ אלו קיימות בשני עוביים: 19 מ"מ ו-28 מ"מ.

פלטות העץ מיובאות מאוסטריה במידות של 2.0/5.0 מטר וניתן לרכוש לפי מידה. בחנות עץ גם פלטות מוכנות במידות סטנדרטיות למידוף כגון 30/100, 30/120, 40/100, 40/120 וכיו"ב.

פלטות מודבקות – סוג נוסף של פלטות הוא פלטות עץ מודבקות. פלטות אלו מודבקות ברצועות ולא בשכבות. פלטות עץ אלו קיימות בשני עוביים: 27 מ"מ ו-40 מ"מ, ובשני סוגי עץ: אורן ואלון. פלטות עץ מסוג זה משמשות בעיקר למשטחי עץ בעלי נוכחות עיצובית. בין אם מדובר במדפים, כוננית, שולחן, אי במטבח, אדן חלון או גרם מדרגות בחיפוי עץ. הפלטות מעץ אורן הנן בעלות גוון לבן-צהבהב, מרקם סיבי עץ ציורי ו"עיניים". הפלטות מעץ אלון, מתאפיינות במראה אציל וגוון חום בהיר-צהבהב. לעץ אלון גם מעט "עיניים" יחסית.

לוחות עץלוחות העצים חתוכים למידה של 2.10-2.40 מטר אורך. מידת אורך זו היא מידה שנכנסת בקלות לתוך רוב הרכבים הפרטיים. בנוסף, ניתן לחתוך עץ לפי למידה ולפי דרישה.

משטחי עץמשטחי העץ מאורן וגם מאלון, מגיבים היטב לצביעה וגיוון. אתם מוזמנים להיעזר במחלקת הצבע שלנו כדי לבחור את הצבע והלכה המתאימים ביותר לשימוש בכל פרויקט שלכם. שולחן/משטח עץ במטבח או מדרגות – לכל שימוש דרישות שחיקה ומפרט שונים ומכאן גם צבע וגימור ייחודיים לו.

קורות עץבמידה ואתם זקוקים למגוון מידות רחב יותר או קורות עץ בחתכים נוספים, תוכלו למצוא בכל הסניפים מלאי שוטף שמכיל מנעד פריטים מלבד לכל אלו המוצגים בחנות. כל סוגי העץ המלא זמינים לרשותכם, ואת כולם ניתן לחתוך למידה ולעבד בהתאם לצורך שלכם.

במחסן העצים של עץ ועצה ניתן גם לבצע פאזות (עיגול הפינות) בפאות המשטח לפלטות העץ, בחלק העליון ו/או התחתון. מעבר לחיתוך למידה מלבנית, ניתן לבצע גם חיתוך בצורה מיוחדת לפי שבלונה של הלקוח (חיתוך בזויות ישרות בלבד, ללא עיקולים).

כחברה הדוגלת בקיימות, אנו מקפידים כי כל עצי האורן החתוכים לפי מידה וכן פלטות העץ מאשוח, אורן או אלון, עשויים מעץ אשר מגיע מיערות ברי קיימא (יערות תעשייתיים).

סוגי עיבודים לעץחומרי חידוש, שמנים ולכותטיפים ומאמרים

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp