גדר עץ אורן

זהו העץ הנפוץ ביותר בשימוש בגדרות , על פי רב בחתך של 25/100. סוג עץ זה מספק תוצאה איכותית וארוכת שנים במגוון עיצובים ובמחיר התחרותי ביותר. הלוחות יכולים להיות מותקנים בהתקנה אופקית , קווים ישרים והמשכיים , או בהתקנה אנכית , לוח ליד לוח. במקרה של התקנת לוחות עומדים בהתקנה אנכית , ניתן להזמין גימור לראש הגדר ולאו דווקא חיתוך ישר. עיבוד ראש גדר נפוץ הנו ראש חצי עגול אך אפשר גם ראש חץ או אלכסון.

בכל הגדרות הצפיפות בין לוחות הגדר תשפיע על מידת הפרטיות שלנו , אך לא רק. ככל שלוחות הגדר צפופים יותר , נזדקק ליותר עץ וכך יושפע גם המחיר. בכל מקרה , המרווח המינימלי האפשרי בין לוחות הגדר הנו כ 5 המ"מ בכדי לאפשר התרחבות והתכווצות טבעיים. המרווח המקסימלי המקובל הנו כ 10 ס"מ ורב ההתקנות מבוצעות במרווחים של 1 עד 2 ס"מ בין לוח ללוח.

אופציה נוספת , היא שימוש בלוחות עץ אורן פיני מהוקצע ומחוטא בהתקנה אופקית. המראה המתקבל הנו כשל דק אנכי. ניתן לעצב ולסגנן דגם גדר זה ע"י שימוש במרווחים משתנים בין לוחות העץ ו/או בלוחות עץ ברחבים משתנים.

את הגדר ניתן להשאיר בגוון הטבעי של החיטוי (ירוק או חום) , גוון זה משתלב היטב בצבעי ומרקמי הגינה והצמחייה. ניתן גם לצבוע את גדר העץ מאורן שלנו בצבעי עץ מתאימים במרקם אטום או חצי אטום.

סוגי עיבודים לעץחומרי חידוש, שמנים ולכותכדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp