יריעות איטום

חומרי איטום גגות

כ-90% מכמות החום הנפלט מגג הרעפים כלפי תקרת הבית בקיץ וכ-60% מכמות החום הנפלט מהבית בחורף דרך הגג החוצה הינה בקרינה. לפיכך התקנת מערכת בידוד איכותית בסיוע חומרי איטום גגות מתחת לגג רעפים או גג עשוי חומרי קירוי קלים מתבקשת לבידוד המבנה. גם כשמדובר בבניה בעץ, שימוש במערכת בידוד נכונה בחלל הקונסטרוקציה בין קירות העץ הינו מתבקש.

יריעות איטום לגגות הן סוגיה משמעותית בתכנון נכון של מערכת הבידוד בגג שלכם. מטרת היריעות היא לשמש כשכבת הגנה מפני חדירת מים לחלל הגג במקרה של כשל במערכת הקירוי/ריעוף של הגג. זו אינה פריבילגיה, כל גג יכול לסבול לאורך חייו מכשל כזה בין אם מסיבות טבעיות (גשם חזק וממושך, גשם בשילוב עם רוח חזקה וכו') או מסיבות אנושיות (פגיעה, אפילו סמויה, ברעפים בעת התקנת מערכת או תיקון על הגג של בעלי מקצוע וכיו"ב).

היריעות מתחלקות לשני סוגים עיקריים: יריעות נושמות ויריעות אטומות לחלוטין. הסוג הראשון יריעות אטומות: היריעות האטומות נבדלות זו מזו ברמת העמידות שלהן ואופן היישום שלהן. מבחינת רמת העמידות חשוב לבדוק שמדובר ביריעה שאינה נקרעת בקלות, ויכולה לעמוד חשופה לפגעי מזג אויר וקרינת שמש במשך תקופת זמן סבירה (לעיתים חולף זמן מה בין איטום הגג לקירוי הגג משיקולי ותנאי עבודה בשטח).

ישנן יריעות המיושמות בפריסה וקיבוע (ע"י סיכות או מסמרים מיוחדים) וישנן יריעות להדבקה עצמית (צד אחד הנו דביק עם סרט הגנה להסרה). הסוג השני יריעות נושמות: אלו הן למעשה יריעות ממברניות הן מאפשרות לאווירחם ולחות הכלואים בין שכבות הגג להשתחרר החוצה, אך אינן חדירות למים כלפי פנים. יריעות אלו הן מרכיב חשוב בתכנון וביצוע נכון של גג רעפים ובייחוד גג גלוי. היריעות נבדלות זו מזו בדחיסותן (משקל סגולי) ובעמידותן (אורך חיים, עמידות בקריעה וכו'). גם כאן חשוב לשים לב להגדרות היצרן לגבי עמידות בחשיפה לפגעי מזג אויר וקרינת שמש. 

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp