פרגולה מעץ סידר

עץ מסוג סידר (ארז) הנו בעל צפיפות ןחוזק גבוהים ועם זאת משקל סגולי נמוך. הגוון הטבעי של הסידר הנו חום צהבהב עד אדמדם והמראה הכללי של הסידר המוקצע הנו אצילי ויוקרתי. שימוש בעץ סידר בבניית פרגולה בסגנון מודרני , מעניק מראה אלגנטי במיוחד ועם זאת חמימות של עץ טבעי. ניתן להעשיר את המראה הכפרי ע"י הוספת עיבודים מיוחדים כותרות דקורטיביות ייחודיות בקצה הקורות או קירוי ברעפי שינגלס סידר.

בעיצוב פרגולה מסידר נהוג להשתמש עבור העמודים בחתך של 200/200 או 150/150. קורה נושאת תהיה על פי רב 100/200 מ"מ ובתור קורות עליונות נמצא חתכים של 75/150 או 100/150 . כמובן שכל מקרה לגופו בהתאם לצורך ההנדסי (יש כמובן להתייעץ עם בעל מקצוע מתאים) , הפרופורציות של הפרגולה והטעם האישי. פרגולה מעץ סידר מתאימה לאזורים בהם נדרש מבנה קומפקטי ויוקרתי , והיא מתאימה במיוחד לשימוש כגזיבו העומד במלוא הדרו בגינה ולא בהכרח צמוד למבנה ראשי.

עץ הסידר מכיל חומרים טבעיים דוחי מזיקים , והוא למעשה אחד העצים העמידים ביותר בטבע כנגד מזיקים. הגוון והטקסטורה הטבעיים שלו מזמינים גימור בשמן שקוף או בעל גיוון קל בלבד. מעבר לנוכחות הויזואלית , לעץ הסידר יש גם ריח ארומטי דומיננטי שרק תורם להעשרת האווירה הטבעית והנינוחה המתקבלת מתחת לפרגולה ייחודית שכזו.

תמונות של פרגולה מעץ סידר

כדי שנוכל ליהנות מפרגולת הסידר שלנו למשך שנים ארוכות , מומלץ לבצע קירוי מלא כנגד גשם. לכך יתאימו במיוחד רעפי שינגלס מעץ סידר. מוצר ייחודי זה , נפוץ מאוד באירופה ובארה"ב מזה מאות בשנים בזכות העמידות יוצאת הדופן של הסידר. בארץ , גמר ייחודי זה פחות מוכר ומזמין מבטי התפעלות ומחמאות.

סוגי עיבודים לעץ

חומרי חידוש, שמנים ולכות

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp