שמנים לעץ

שמנים לעץ

שמן לעץ הנו אחד מפתרונות הגימור הקלאסיים והנפוצים ביותר. שימוש בשמן לעץ , מזין את העץ ומחמיא למרקם , הטקסטורה והגוונים הטבעיים שלו. המראה המתקבל הנו טבעי והרמוני. גמר שמן נפוץ במיוחד עבור עצים קשים , שכן המשקל הסגולי הגבוה וצפיפות הסיבים הדחוסה מגיבים היטב להזנה בשמן.

צביעה בשמן לעץ , נפוצה במיוחד בגימור של דק מעץ קשה כגון איפאה , טיק או במבוק, שכן תכונות השמן לדק מאפשרות לו חדירה עמוקה לתוך החומר , שמירה על גמישותו והבלטת הטקסטורה הטבעית שלו.

בבואנו לצבוע בשמן דק איפאה למשל , עלינו לתת את הדעת לכך שלעץ האיפאה שלל גוונים טבעיים , החל מחום בהיר-צהבהב , דרך ירקרק ועד לאדמדם. שימוש בשמן שקוף או בעל טון טבעי-ניטרלי , יחמיא ויבליט את שלל הגוונים הטבעיים של העץ. אם אנו שואפים לאחידות בגוון , הרי שעלינו לבחור בשמן בעל פיגמנט דומיננטי שימנף את הגוון הטבעי של העץ. כך למשל נוכל להשתמש בשמן עם פיגמנט אדום יותר כדי להדגיש את הגוון האדמדם שבעץ או בגמר שמן לדק בפיגמנט חום-אגוז שיבליט יותר את גווניו החומים.

בהתייחס לעץ טיק , חשוב לשים לב לכך שעץ טיק הנו בעל מניפת גוונים אחידה יותר שהטון החום בהיר שולט בה , כך שבחירה בגמר שמן שקוף או בעל טון קל , מחמיאה לו יותר. יחד עם זאת , עץ הטיק , הנו בעל שומניות טבעית גבוהה , ועל כן נדרשת עבודת הכנה ושימוש בשמנים מתאימים בכדי לקבל תוצאות אופטימליות שיחזיקו מעמד לאורך זמן.

ברצפות פנים בגמר שמן , נעשה שימוש בשמן לפרקט עץ. פרקט עץ טבעי עשוי מעץ קשה , לרב עץ אלון , ולגימור והתחזוקה שלו ישנה השפע רבה על איכות המוצר לאורך זמן ושביעות הרצון מהשימוש בו. גמר שמן לפרקט עץ , אינו נדרש לעמידות בשינויי לחות וטמפרטורה קיצוניים , כמו גם פגעי מזג אויר , כפי שדק וציפויי עץ בתנאי חוץ נדרשים להם. יחד עם זאת שמן לפרקט עץ נדרש לתכונות של קלות יישום , ריח לוואי קל בלבד , ומראה מהודר ויוקרתי לאורך זמן.

עץ ועצה משווקת ומיישמת בהצלחה מזה שנים רבות את מוצרי חברת PLASCON לגימור עץ. אלו הם מוצרים קלאסיים לצביעה ושימון של עץ לשימוש חיצוני ופנימי בגמר שקוף או משולב פיגמנטים. בנוסף עץ ועצה מייבאת סדרת שמני פרמיום אוסטרלים מבית INTERGRAIN ו – FeastWetson. שמני העץ מסדרת הפרמיום מעניקים גימורים מרהיבים לעבודות עץ טבעי ופרקטים מעץ טבעי קשה ומאפשרים גם פתרונות ייחודיים כגון שמנים עם מקדם גבוה כנגד החלקה לשימוש בדקים מסביב לברכות.

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp