סרטוני הדרכה

כל אחד מאתנו שואף להיות מומחה בתחומו, בין אם אתם אדריכלים, מהנדסים קבלנים, אנשי היי-טק או כוחות הביטחון, כל אחד מאתנו התמקצע בתחומו ושואף תמיד לבצע עבודה בעלת משמעות וערך מוסף רב ככל האפשר לו ולאנשים הנהנים משירותיו.

אנחנו בעץ ועצה, מומחים בתחומנו. אנו מקפידים על הכשרות תקופתיות לעובדים המקצועיים ולמועדון הקבלנים שלנו, כדי שתמיד יהיו מעודכנים בחידושים החמים ביותר בתחום, במגמות ובפתרונות הטכניים העכשוויים והאיכותיים ביותר. את הידע הזה אנו חולקים גם עם לקוחותינו בכדי לאפשר להם להגיע לבחירה הנכונה ביותר עבורם ולשילוב האופטימלי בין הדרישות לתקציב, בין אם בחרו לבצע את הפרויקט בעצמם (DIY) או לקחת את שירותיו של בעל מקצוע לטובת העניין.
גם כאשר אנו נעזרים בשירותיו של בעל מקצוע , אם לא נדע לדייק את הצרכים והמטרות שלנו בפרויקט ולבחון את מלוא האפשרויות העומדות בפנינו אזי לא תמיד נגיע לפתרון הנכון והאיכותי ביותר עבורנו, בפרויקט הספציפי שלנו, ופעמים רבות אין מדובר כלל בגובה התקציב כלל אלא בהתאמת המוצר למטרה והגדרת המפרטים הנכונים.

הפרויקטים בתחום הבנייה ושיפור המגורים הם רבים. העיקריים ביניהם שאנו בעץ ועצה נתקלים בהם בעבודה השוטפת ואשר בהם צברנו ניסיון וידע רב הם דקים, פרגולות, גגות רעפים, חיפויי עץ לפנים וחוץ הבית ופרקטים. חלק גדול מהיועצים שלנו הם גם בעלי מקצוע מנוסים בתחומים אלו, וכבר ליוו מאות ויותר של פרויקטים בתחום. התייעצות עמם תוכל לספק לכם ערך מוסף רב בפרויקט שלכם ויותר מכך – לחסוך לכם זמן, כסף ו"שכר לימוד".
לנו בעץ ועצה חשוב לא רק שתהיו מודעים לאפשרויות בתחום ותרכשו את כל הנדרש לפרויקט שלכם במקום אחד (ONE STOP SHOP) אלא גם לא פחות חשוב מכך, שתעשו זאת נכון!

אנחנו בעץ ועצה כבר יודעים שעץ הוא חומר הבנייה הידידותי ביותר לאדם ולסביבה וככל שיבוצעו יותר פרויקטים מוצלחים בזכות אפיון נכון של הצרכים, הגדרה נכונה של מפרטים, שימוש בחומרי גלם איכותיים ולבסוף ביצוע נכון בכפוף לכל אלה – כך יקבל השימוש בעץ יותר ויותר את המקום הראוי לו בתחום הבנייה בישראל והמשתמשים בו יזכו לקבל מוצרים איכותיים ושנים רבות של הנאה מהם.

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp