בעץ ועצה מועסקים בעבודה השוטפת מהנדסים ואדריכלים בעלי ניסיון מצטבר רב שנים בתכנון , ביצוע ליווי ופיקוח של פרויקטים בעץ. באופן טבעי , בזכות היותנו חברה ותיקה , מקצועית ובעלת סל מוצרים מהרחבים בתחום , אנו מעורבים בפרויקטים רבים ומורכבים בתחום העץ בארץ. בנוסף , פתיחתה של מחלקת ביצוע הפרויקטים בעץ ועצה בשנת 2015 , הוסיפה רבות ליכולת הביצוע והידע הארגוני בתחום.

כל הידע היקר מפז הזה, אשר נצבר במגוון גדול של פרויקטים ולאורך תקופה ארוכה , עומד לרשות לקוחותינו בכדי שיוכלו לתכנן ולבצע את הפרויקט שלהם באופן המיטבי מבחינה אדריכלית , הנדסית ותקציבית.
בכדי להישאר בחזית הידע בתחום , אנו מקפידים לקיים סיורים מקצועיים בחו"ל לעובדי החברה ביחד עם חברים במועדון הקבלנים. הסיורים מתקיימים בתערוכות בינלאומיות ייעודיות לתחום הבנייה בעץ והרעפים , במכללות מקצועיות להכשרת בעלי מלאכה אומנים ובמפעלי תעשיית העץ מהמתקדמים בעולם.

ברשות החברה גם מאגר פרטים אדריכליים גדול וייעודי לתחום הבנייה והתכנון בעץ בין אם מדובר בדקים, פרגולות , גגות , בתי עץ , קירוי בריכות , או כל פרויקט אחר בתחום. פרטים אלו עומדים גם הם לרשות לקוחותינו : אדריכלים , מהנדסים , קבלנים ומפקחים.

שירות נוסף שאנו מספקים הנו סיוע וייעוץ בהכנת מסמכי מכרז וכתבי כמויות בפרויקטים אשר משלבים גגות רעפים עץ ומוצריו. הגדרה מיטבית של מסמכי המכרז הנה ללא ספק נקודה קריטית בהצלחת הפרויקט ועמידתו בתקציב. משך שנות פעילות רבות יצרנו קשרי עבודה פוריים עם אדריכלים ומהנדסים נוספים המתמחים בבניה בעץ , ובמידה ולא תמצאו את מבוקשכם במאגר החומר הקיים כבר בחברתנו נדע לקשר אתכם ליועץ המתאים ביותר לקידום הפרויקט שלכם.

בסניפי החברה מתקיימים מעת לעת סיורים מקצועיים לסטודנטים במוסדות ובמכללות להנדסה ואדריכלות ולעתים גם הרצאות בפני סטודנטים במרכזים האקדמאים עצמם בנושא העץ , מוצריו ואופן שילובו המיטבי בתכנון ועיצוב פרויקטים.

גם לקוחות פרטיים , ללא ניסיון קודם בבנייה, אשר שואפים לצאת למסע הרומנטי של בניית צימר או בית עץ בכוחות עצמם זוכים בעץ ועצה לייעוץ אדריכלי והנדסי בדרך לחלום הפרטי שלהם.

עץ ועצה חרטה על דגלה להוביל את ענף העץ והרעפים בישראל ומשקיעה מאמצים ומשאבים רבים לקידום הענף בכללותו לטובת כל הנוגעים בדבר. לתפישתנו , תכנון וביצוע נכונים עם מחשבה תחילה, על בסיס ידע מקצועי רחב ותוך שימוש בפרטים ובחומרים הנכונים יגדיל באופן ניכר את שביעות הרצון של המשתמשים הסופיים ויעלה את קרנו של כל ענף הבנייה בעץ בישראל.

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp