דק אורן טרמו

דק טרמו אורן עשוי מעץ אורן פיני איכותי שעבר תהליך קיבוע באמצעות חום גבוה ואדים. תהליך קיבוע זה גורם לעץ להיות יציב בפני דפורמציות , עמיד בפני היסדקות טבעית מזיקים ופגעי מזג אויר ואינו מכיל כיסי שרף. תהליך הטרמו הנו תהליך טבעי וידידותי לסביבה ועומד בתקינה האירופאית. צבעו הטבעי חום בעל גוונים טבעיים משתנים. לוחות דק טרמו אורן מסופקים בעובי של 26 ו- 32 מ"מ. רוחב הלוחות 137 מ"מ ואורכם על פי רב הנו בין 4.20 מ' ל- 4.80 מ'.

דק אורן טרמו מתאים במיוחד למקרים בהם דק אורן רגיל לא עומד בדרישות בין אם זה בגלל חשש משרף , מזיקים או יציבות מרחבית .דק אורן טרמו נותן מענה מצוין ועמיד בפני רגישות זו של דק אורן רגיל מבלי לעבור לשימוש בעצים אקזוטיים שגם יקרים יותר באופן ניכר ותוך שמירה על מראה טבעי של עץ מחט מיערות מתחדשים.

דק אורן טרמו יותקן עם ברגים בחלקו העליון. יש לבצע קדח מקדים עם שוליים רחבים לראש הבורג באמצעות שקען. בהתקנת הדק עם ברגים , ראוי שנשקיע ונעשה זאת עם ברגים איכותיים במיוחד שישתלבו היטב בדק. מומלץ לעשות שימוש בברגיי UFO בעלי ציפוי קרמי (ראה הרחבה בקטגוריה ברגיי UFO). ברגים אלו נהנים מעמידות יוצאת דופן בפני קורוזיה ובפני כוחות מכנים של גזירה ומשיכה. מעבר לכך , הברגים בציפוי קרמי חום ואף אלו בציפוי ירקרק משתלבים היטב בגווניו הטבעיים של דק אורן טרמו.

עץ אורן טרמו מתיישן ומאפיר לאורך זמן ככל עץ טבעי בתנאי חוץ. מומלץ לשמן את הדק בסמוך להתקנה ולאחר מכן באופן תקופתי , וזאת בכדי לשמור על גווניו הטבעיים וגמישותו.
התוצאות הטובות ביותר בצביעה ותחזוקה של דק אורן טרמי מתקבלות ע"י שימון ולאו דווקא צביעה.

מאפיינים של דק אורן טרמו:

  • עובי 26 או 32 מ"מ ורוחב 137 מ"מ
  • טקסטורה של עץ אורן
  • ללא שרף
  • מראה טבעי בגווני חום
  • יציבות מבנית גבוהה במיוחד
  • עמיד בתנאי מזג אויר קשים
  • מגיב היטב לגיוון ושימון
  • עמיד בפני ריקבון ומזיקים
  • קל לתחזוקה וחידוש

סוגי עיבודים לעץחומרי חידוש, שמנים ולכותכדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp