גגות רעפי חרס פורטוגז

מתאים ל: גגות בסגנון כפרי

מפרט :
מידות : אורך 470 מ"מ , רוחב 286 מ"מ , עובי 75 מ"מ
שיפוע מינימלי : 30%
טכנולוגיית יצור : U
כמות למטר : 10.5 יח'
אחריות יצרן : 35 שנה
משקל רעף: 3.9 ק"ג

קישור לקטלוג היצרן המלא

רעף חרס בעל פרופיל גלי (פורטוגזי). הרעף הפורטוגזי הקלאסי של LA ESCANDELLA משלב באופן מושלם בין עיצוב , עמידות, בידוד ואטימות. הרעף מעניק לגג נוכחות ומגע עיצובי בסגנון ים תיכוני קלאסי. מקור הצורה של הרעף הפורטוגזי בכללותו הנו עתיק יומין וזהו דגם הרעפים הנפוץ באגן הים התיכון ומאפיין את עיצוב הגגות בטוסקנה ופרובנס.

לרעף הפורטוגזי של אסקנדלה ממדים גדולים ומרשימים יחסית לרעפים אחרים בקטגוריה זו (10.5 יח'/מ"ר). הרעף קל ומהיר להתקנה וקיים במגוון רחב של גוונים לרבות דגמים המדמים היטב תהליכי התיישנות ופטינה טבעיים.

 

תמונות של גגות רעפי חרס פורטוגז

המבנה הגאומטרי של הרעף הפורטוגזי ייוצר תעלות הסעת אויר לכל אורכו של הגג ובכך מסייע באופן משמעותי למערכת הבידוד של הגג ומספק חיסכון אנרגטי ניכר.

לקבלת תוצאה מושלמת מומלץ להשתמש באביזרים המשלימים המקוריים של סדרת אסקנדלה פורטוגז כגון רעפי ארובה , צנרת , צד , קדקוד וכיו"ב.

פרטים ייחודיים לרעפי אסקנדלה פורטוגז:

חרס לבן/חום/אדום

רעפי אסקנדלה פורטוגז מיוצרים מחרס לבן , אדום או חום בהתאם לדוגמה והגיוון הסופיים של הרעף. כך למעשה מיוצר הרעף בחומר גלם שהוא עצמו כבר בגוון בסיס ולא רק רעף חרס כתום וצבוע (כפי שמסופק ע"י יצרנים רבים אחרים). הקפדה יתרה זו מבטיחה את יציבות ואיכות גיוון הרעף גם במקרה של שחיקה בפני השטח של הרעף בין אם משחיקה טבעית או פגיעות קלות בזמן ההתקנה והשימוש.

שורה ראשונה כפולה

פרט ייחודי נוסף ברעף אסקנדלה הפורטוגזי הנו שורה ראשונה כפולה. זהו מראה פורטוגזי ים תיכוני עתיק יומין ומסוגנן בו כל רעף בנוי למעשה משני חלקים : קמור וקעור המשתלבים יחדיו. זוהי שיטת ריעוף ייחודית ויקרה לביצוע בגג שלם , אולם בזכות הפרט המיוחד של אסקנדלה , ניתן ליצור אותה רק בשורה הראשונה הנראית לעין בעוד כל שאר הגג מרועף למעשה ברעף פורטוגזי רגיל ובריעוף סטנדרטי.

פתרון ייעודי לפינות הגג

גם לפינות הגג הקדיש היצרן פרט מיוחד, כך שאין חובה לבצע חיתוכי רעפים מאולתרים , וניתן להשיג רעפי מניפה ייעודיים לקצוות אשר נותנים מענה עיצובי מושלם לפינות הגג.

רעף מגוון בחלקו התחתון

אף לתחתית הרעף הוקדשה מחשבה . במקרה של רעף ראשון שבולט מעבר לקו הגג וחשוף לעיני כל , ובמידה וקיים הבדל גוון מהותי בין הגיוון בחלק התחתון לעליון , ניתן להזמין לגג כמות מתאימה של רעפים שמגוונים בהתאם בחלק התחתון כבר בייצור במפעל עצמו.סוגי עצים לגגות ותקרות בסגנון כפריסוגי עיבודים לעץ

חומרי חידוש, שמנים ולכות

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp