רצפות עץ אורן

רצפת גלריה עץ אורן רגיל

לוחות עץ הגלריה עשויים עץ אורן פיני איכותי. זוהי הדרך המהירה והכלכלית ביותר לביצוע רצפת עץ מלא , כיון שלוחות העץ עצמם הנם גם משטח הדריכה עצמו ולא נדרשות שכבות חומר נוספות למעט צביעה. אותו חומר המשמש כמשטח הדריכה מבחינה מבנית הנדסית הנו גם חומר הגמר.

החתך הסטנדרטי של לוחות גלריה מאורן לרצפות הנו 32/145. בהזמנה מיוחדת נתן לקבל בעובי גדול יותר (למפתחי תשתית גדולים ו/או עומסים גבוהים במיוחד) או ברחבים שונים.

רצפת גלריה עץ אורן מיובש

עץ אורן רגיל נוטה להתרחבות והתכווצות במידה מסוימת. הדבר מוביל לכך שנוצרים מרווחים קלים בין הלוחות המרכיבים את רצפת העץ , אף על פי שבעת ההתקנה היו הלוחות צמודים היטב. כפתרון לתופעה רווחת זו ישנם לוחות עץ גלריה יבשה. לוחות הגלריה המיובשת עברו ייבוש מיוחד לכ 10 אחוזי לחות בלבד , כך שהם נמצאים במצב הכיווץ המקסימלי שלהם ותופעת ההתכווצות והופעת המרווחים לאחר ההתקנה מצטמצמת באופן ניכר. לוחות עץ גלריה מיובשת מסופקים כשהם מנוילנים בחבילות של 4-5 יחידות בכדי לשמר את דרגת היובש הנדרשת.

תמונות של רצפות עץ אורן

עוביין של רצפות גלריה מיובשת לרצפות נע בין 28-32 מ"מ. הרוחב הנפוץ הנו 145 , אם כי יתכנו שינויים מעת לעת. חשוב לציין כי לרצפות גלריה מיובשת יש בדרך כלל חריצים בחלקן
התחתון ("חריצי שחרור") אשר שומרים על יציבותן ומונעים דפורמציות. קחו זאת בחשבון אם לוחות הרצפה שלכם עומדים להיות ויזואלים גם מצדם התחתון. ברב המקרים הגלריה המיובשת גם מסופקת עם חריצים בקצות הלוח (שטורץ) בדומה למקובל בפרקטים. הדבר מאפשר קווים רציפים ומפגש אלגנטי בין קצות הלוחות.

צביעה ותחזוקה של רצפת גלריה אורן

רצפת גלריה אורן , בין אם מדובר בגלריה אורן רגילה או יבשה , חייבת לקבל גמר. הגמר המומלץ הנו בלכה על בסיס מים. יש לקחת בחשבון , שעם הזמן , תהליך ההתיישנות הטבעית של עץ האורן גורם לו להצהיב , כך שאם ברצוננו לשמר את הגוון הראשוני שיותר נוטה ללבן , יש לצבוע בצבע לבן בהיר/מדולל על העץ החשוף לפני הלכה , כך הגוון הלבן יישאר דומיננטי גם עם התקדמות תהליך ההצהבה הטבעית. כמובן שניתן לגוון גם בגוונים אחרים , ואפילו בצבע אטום שמסווה את המרקם הטבעי של העץ. בכל מקרה , יש לצבוע לאחר מכן בלכה בשלש שכבות. אם מדובר בשימוש מסחרי או שצפויה רמת שחיקה גבוהה יחסית , מומלץ להשתמש בלכות ייעודיות לשחיקה אינטנסיבית. הלכות קיימות במספר רמות ברק: מט , מט משי ומבריקה.

רצפת עץ טבעית , נוטה להתיישן עם חן. יחד עם זאת , אם נוצרה פגיעה מכנית שמחייבת טיפול , או שלאחר שחיקה של שנים מראה הרצפה מחייב חידוש לדעתכם , ניתן לעשות זאת ככל הנדרש , גם מספר פעמים , ע"י ליטוש במכונת ליטוש ייעודית (באפר) עד לרמה של עץ חדש ומלוטש , ולאחר מכן צביעה מחדש.

סוגי עיבודים לעץ

חומרי חידוש, שמנים ולכות

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

קולקציית הפרקטים של עץ ועצה עכשיו בהצעה משתלמת!

לפרטים ותיאום פגישה

מעוניין בפרקטים ורצפות מעץ

* בכפוף לתנאי החברה | טלח

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp