גדר ומחיצות משרביות


מחיצות דקורטיביות מעץ מלא - התחושה האורגנית הרכה והחמה של עץ טבעי

מרקם ייחודי ויפה להפליא של הגימור הטבעי של OUTDECO® Decoshield™. המרקם הסיבי העשיר והגוון החום כהה הוא המראה שחברת OUTDECO® השיקה לראשונה והמבוקש מאוד כיום. ללא הקצוות הקשים והחדים והחום הצורב של פלדה בשמש, העץ מציע את המראה והתחושה של מוצר אורגני המשתלב באופן מושלם בסביבת הצמחייה הטבעית, עם טביעת פחמן שלילית לעומת טביעת הפחמן החיובית של מוצרי מתכת. מצע הליבה עשוי מתוצר לוואי של עץ בר-קיימא ממקור מתחדש מאושר בלבד ומחומרי פסולת ממוחזרים. סיבי עץ קשה מהווים 97% מהמצע, ואינו מכיל כל תוספים סינתטיים מזיקים כבלוחות מרוכבים אחרים. מצע העץ הקשה הוכח ביישומי בנייה במשך עשרות שנים והמעצבים, מהנדסי המוצרים והכימאים התעשייתיים של OUTDECO פיתחו את המוצר במשך שנים רבות.

מחיצות דקורטיביות בדמות משרביות איכותיות מציעות פתרון חציצה מושלם בין אזורים שונים בגינה ובפנים הבית. בייצור משרבייה מודרנית נעשה שימוש בחומרים מתקדמים המתאימים מאוד לבנייה ירוקה. מדובר בחומרים ידידותיים לסביבה, עמידים מאוד, קלי משקל, בעלי מראה טבעי נאה ותחושה נעימה למגע.

אחריות לחומרים של 10 שנים לריקבון, התנפחות או התפרקות לשכבות של החומר בתנאי שימוש רגילים בשטחים פתוחים. המחיצות מורכבות על מישור אנכי, לא שקועות/במגע מתמיד עם מים, קרקע או כימיקלים. ההתקנות הן באחריות המתקין. צריך לקיים את כל ההנחיות. נא לבקר באתר החברה לפרטים נוספים.

לאתר היצרן outdeco.com


סוגי עצים

סוגי עיבודים לעץ

חומרי חידוש ,שמנים ולכות

צבעים אטומים לעץ