דק עץ אורן

התקנת דקים – ריצוף על ידי שימוש בלוחות עץ מלא – צוברת פופולאריות גדולה בישראל בבתים ומשרדים להם הדקים נותנים מראה אלגנטי, וגם בגינות וחצרות בהן הדקים מסייעים להפחתת כמות המים הנדרשת להשקיה. המראה והתחושה המתקבלים מהתקנת דקים משתנים בהתאם לסוג העץ הנבחר. אחת האפשרויות המומלצות היא בחירה בדק אורן.

דק אורן – איכות גבוהה במחיר נמוך

היתרון הגדול של בחירה בעץ אורן עבור הדק הוא במחירו. מדובר בעץ הזול ביותר בו ניתן לעשות שימוש עבור דקים, בעיקר בזכות התפוצה הגדולה של עץ האורן. האורן גם שייך לקטגוריית העצים הרכים, מה שמקל מאוד על בניית דקים העשויים ממנו, ובישראל ישנם יותר דקים העשויים מעץ אורן מאשר מכל חומר אחר.

דק אורן הוא גם איכותי מאוד: הוא עמיד למפגעים שונים, יכול לשאת את משקלם של רהיטים ובני אדם מבלי שיגרם לו נזק, ומספק מראה טבעי מאוד, שמתאים לסביבה הישראלית המשופעת בעצי אורן. התקנת דקים מעץ אורן, אם כן, היא אפשרות מצוינת אם אתה רוצה את היתרונות של מראה אלגנטי ואמין עם מחיר זול.

תחזוקת דק אורן

דק אורן מגיע לאחר שעבר תהליך חיטוי, שלעיתים מעניק לו גוון ירקרק. תהליך זה הנו הכרחי מאחר ובניגוד לדק איפאה, למשל, הוא אינו מוגן באופן טבעי מפני פגעי מזג האוויר ונזק שיכולים לגרום לו חרקים. דק אורן צריך גם לעבור שימון – צביעה בשמן דקים מדי חצי שנה. לאחר התקנת הדקים, יש להמתין שבועיים לפני השימון הראשון כדי לתת להם להתייבש – צביעה מוקדמת יותר יכולה לגרום לעץ לפלוט שרף ולהוביל למראה לא אלגנטי של הדק. שימון הדק הנו פעולה פשוטה, שיכולה להתבצע על ידי כל אחד ללא צורך להיעזר בבעל מקצוע.

סוגי עיבודים לעץחומרי חידוש, שמנים ולכותכדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp