חיפויי קירות

חיפוי קירות , הנקרא לעתים גם בשם "הלבשת בתים" , הוא תחום שנמצא בצמיחה מתמדת בעולם הבנייה בעץ והוא כיום אחד הטרנדים המבוקשים ביותר.
את התחום הרחב של חיפוי קירות נסווג תחילה לשתי קטגוריות ראשיות – חיפוי חוץ וחיפוי פנים. רב החומרים והפרטים אשר מתאימים לחיפוי חוץ יוכלו להתאים גם לפנים אך לא להיפך , שכן חיפוי חוץ נדרש לעמוד גם בפגעי מזג אוויר ובעיות איטום , אשר חיפוי פנים אינו נדרש להם. הדבר משפיע על סוג החומר, עוביו , אופי השימור והתחזוקה שלו ועוד.
אם במשך שנים רבות היה התחום של חיפוי מבנים , מבחוץ ומבפנים , שמור לתחום המצומצם של בתי עץ , הרי שהיום ניתן למצוא חיפוי ומגע של עץ כמעט בכל סוג בנייה , עירונית או כפרית , מודרנית או קלאסית , פרטית או ציבורית.
עץ ועצה מעניקה דגש מיוחד לתחום של חיפויי קירות ומקפידה ליצר ולייבא את מיטב הפתרונות בתחום ,במגוון גדול של גוונים ובמנעד רחב של חומרים , החל מעצים טבעיים כמו אורן פיני , ארז (סידר) , אלון ועוד , דרך מוצרים מחומרים מרוכבים (עץ משולב עם פולימרים ממוחזרים) ועד למוצרים בעלי איכויות אקולוגיות יוצאות דופן (וודרטקס אוסטרליה).

חיפוי פנים לקירות

חיפויי פנים ישנם פתרונות רבים לחיפוי פנים מעץ עבור קירות. ניתן לבצע חיפוי עץ פנימי לקיר כמעט בכל תשתית קיימת בין אם מדובר בקיר בלוקים או גבס , עם גמר קיים או בלי.

חיפוי קירות חוץ מעץ

חיפויי חוץ חיפוי קירות חוץ מעץ הנו בעל חשיבות אסטטית ופונקציונאלית. מצד אחד אנו מצפים מחיפוי חוץ מעץ להעניק לנו מראה חם וטבעי , אך בוא בזמן , גם למלא את תפקידו הפונקציונאלי כגמר הקיר כלפי פגעי מזג האויר בחוץ.

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

מחפשים קבלן עבור חיפוי קירות פנים וחוץ

אנא מלאו פרטים והקבלן בדרך אליכם

ממעוניין בחיפוי קירות

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp