גדר במבוק

המונח "גדר במבוק" יכול להתייחס לשני אופנים של גדר.
האחד – גדר מלוחות במבוק. גדר  במבוק שכזו דומה מאוד לגדר מלוחות איפאה (במבוק כהה) או מלוחות טיק (במבוק בהיר). מידת הלוחות לגדר במבוק היא אחידה: עובי 20 מ"מ ואורך 1.85 מ', ויש לקחת זאת בחשבון בעת תכנון העבודה ומיקום העמודים. לוחות הבמבוק מסורקים כנגד החלקה בצדם האחד וחלקים בצדם השני. גם כאן יש לתכנן מראש איזה צד יקבל את המראה החלק ואיזה לא, או לשלב, כאשר לוח אחד פונה לצד זה ואחר לשני, כך שהדוגמה שתתקבל תהיה אחידה לשני הצדדים.
גדר מלוחות במבוק, בדומה לגדר מעצים אקזוטיים קשים, נזקקת לתחזוקה כדי לשמור על מראה רענן בגוונים המקוריים. ללא טיפול, הלוחות ישנו עם הזמן את צבעם לגוון אפור-כסוף.
סוג שני של גדר , אליו יכול להתייחס המונח "גדר במבוק" הנו גדר ממחצלות במבוק מושחל. מחצלת במבוק מושחל עשויה ממוטות דקים של במבוק טבעי אשר חוט ברזל מגולוון מושחל דרכם לטובת אגידתם כמחצלת. מחצלת במבוק מסוג זה קיימת בשלשה דגמים , כשההבדל ביניהם הנו בעובי הקנים : רגיל , עבה או עבה מאוד. המידות הקיימות על פי רב במלאי הנן 5.0 או 2.0 מטר אורך ו – 1.0,1.20,1.50,2.0 מטר גובה.
מוטות הבמבוק הטבעי הנם חומר שעמידותו לאורך זמן מוגבלת וקיים קושי לבצע בו עבודות תחזוקה ושימור, על כן קחו בחשבון , כי למרות שמחצלות הבמבוק יחסית זולות , יהיה צורך להחליפן לאחר שנים ספורות.
כמובן , שמחצלות הבמבוק אינן יכולות לעמוד מבחינה קונסטרוקטיבית בפני עצמן , ויש לקבע אותן לשלד גדר יציב וקיים העשוי מתכת או עץ.

סוגי עיבודים לעץחומרי חידוש, שמנים ולכותכדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp