מרזבים ופחים

איך קונים מרזב שלא יאכזב?

מרזב הוא מוצר פשוט, צינור רחב שמנקז את המים מהגג לאדמה. אבל כמו כל דבר פשוט גם בחירה והתקנה של מרזבים דורשת ידע ומיומנות.

תפקידו של מרזב הוא למנוע עומס על גג הבית כתוצאה מהצטברות של מים, בדרך כלל מי גשמים. עומס של מים על הגג עלול להחליש את המבנה ולגרום עם הזמן לקריסה של חלק מהגג או הגג כולו. לכן מרזב תקין היא אביזר חשוב וחיוני, ככל שהוא פשוט.
המרזב מוביל מחור קטן שהוכן במיוחד בשולי הגג עד לגובה פני האדמה. השימוש בצינור רחב נועד להבטיח מינימום סתימות כתוצאה מסחף של עלי שלכת או גופים אחרים שנמצאים על גג הבית. ככל שהצינור רחב יותר הסיכוי לסתימה קטן יותר. יחד עם זאת כדאי לבחור צינור שפתחו לא רחב מדי, שלא יוכל להכיל חפצים כגון צעצועים, עציצים ועוד דברים שנהוג לשים (או לשכוח) על גג הבית. מומלץ לבדוק אם יש סתימות במרזב לפחות פעם בשנה בהתקרב החורף.

מרזבים יכול להיות עשויים מחומרים שונים. הנפוצים ביותר הם פח מגולוון, אלומיניום, נחושת ובשנים האחרונות גם פלסטיק. התכונות הנדרשות מן המרזב הן עמידות לאורך זמן בפני השפעות מזג האויר ומשקל שלא יכביד על הקיר אליו צמוד המרזב.
הבחירה בין החומרים השונים היא בדרך כלל עפ"י שיקול אסתטי, אך גם לגובה המבנה ולתנאי האקלים ומזג האוויר יש השפעה על הבחירה בסוג המרזב והחומר ממנו הוא עשוי.הצמדת המרזב אל הקיר לכל הגובה, מהגג עד לאדמה, חשובה מאוד הן ליעילות המרזב, לבטיחותו וכמובן למראה החיצוני של הבית. מרזב שאינו מוצמד כהלכה עלול לנוע עם הרוח ולהישבר. כמו כן, תנועה בלתי נשלטת של המרזב עלולה לסכן ילדים שמשחקים בסביבתו. לכן חשוב מאוד שהתקנת מרזב תבוצע ע"י בעל מקצוע מנוסה.
צוות עץ ועצה ישמח לספק לכם את כל המידע הדרוש לבחירת מרזב מתאים לביתכם ולייעץ לכם בנושע להתקנה ותחזוקה של המרזב.

הצמדת המרזב אל הקיר לכל הגובה, מהגג עד לאדמה, חשובה מאוד הן ליעילות המרזב, לבטיחותו וכמובן למראה החיצוני של הבית. מרזב שאינו מוצמד כהלכה עלול לנוע עם הרוח ולהישבר. כמו כן, תנועה בלתי נשלטת של המרזב עלולה לסכן ילדים שמשחקים בסביבתו. לכן חשוב מאוד שהתקנת מרזב תבוצע ע"י בעל מקצוע מנוסה.
צוות עץ ועצה ישמח לספק לכם את כל המידע הדרוש לבחירת מרזב מתאים לביתכם ולייעץ לכם בנושע להתקנה ותחזוקה של המרזב.

סוגי עציםסוגי עיבודים לעץ

חומרי חידוש, שמנים ולכות

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp