ריצוף דק ללא ברגים (דק סמוי)

כאשר קיים צורך בעיצוב שטח נתון כגון גינה או פינת חמד, נפתח צוהר להתלבטויות רבות; אופיו של השטח, מטרתו, כיצד יעשה שימוש נכון ופרודוקטיבי בגודלו הנתון ועוד.
מעבר לאלמנטים הסביבתיים שניתן לעטר בעזרתם סביבה זו או אחרת, כגון מדשאה או מקור מים, קיימת האופציה של התקנת ריצוף דק סמוי – דק ללא ברגים.

מדובר בהמצאה חדשה יחסית, שהוכחה תוך זמן קצר כאפקטיבית בצורה משמעותית ומושלמת לסביבה עם ילדים. מעבר ליתרונות המשמעותיים המוכרים של בניית דקים, קיימות איכויות יוצאות דופן שרצפה מדק ללא ברגים מעניקה לאופיו של השטח.

זמן וכסף רב נחסכים כאשר בוחרים בריצוף דק סמוי המצטיין במגוון יתרונות בולטים וחשובים.
בנוסף, ניתן לשדרג בכמה רמות את השטח עליו מותקן הדק, כאשר יש שימוש בדק מעץ מלא ואיכותי.
כמו כן, השימוש בדק עץ מלא ממזער פי כמה את המפגעים האפשריים, והוא פתרון איכותי היוצר שטח המעוצב בעידון ואלגנטיות.

היתרונות בהתקנת רצפת דק סמוי?

  • אסתטיקה – רצפה מדק סמוי מתאפיינת בתחושה אותנטית בהרבה מדקים מוברגים. חתיכות עץ מושלמות ונטולות חורים נותנות תחושה טבעית ואורגנית. התוצאה מרשימה ומקנה אוירה ייחודית.
  • בטיחות – התקנה רשלנית, שבר או שחיקה של העץ יכולים להוות סכנה בקרב ילדים. כשמדובר בדק עץ רגיל המותקן באמצעות ברגים, הסיכוי לסכנה שכזאת גבוה בהרבה. ניתן למנוע זאת על-ידי התקנה פשוטה של דק סמוי. אם בסביבת השטח עתידים להסתובב ילדים – דק ללא ברגים הוא מומלץ ביותר ואף הכרחי.
  • אמינות– במבחן הזמן, דקים מוברגים יכולים להתגלות כבעיתיים מכמה בחינות. החלדה ויציאת ברגים הם דוגמאות לסכנות שכרוכות בהתקנת דק עץ נורמטיבי. כמו כן קיים החשש לביקוע העץ הנגרם על-ידי גופים שונים עם הזמן. כל אלה לא קיימים במידה ומותקנת רצפה מדק סמוי.
  • עלות – מבין האפשרויות הרבות של שדרוג שטח, דק סמוי מצטיין בעלות נמוכה ביותר, בוודאי בהשוואה לתוספות עיצוב אחרות. ההוצאה הראשונית מהווה את מירב ההשקעה.
  • תחזוקה – דק עץ סמוי כמעט ולא דורש אחזקה שוטפת. מדובר בטיפול בסיסי בלבד, ובהשוואה לתמורה – הוא משתלם ביותר.
  • מהירות – במידה וזמן הוא פקטור בעיצוב השטח, התקנת דק סמוי היא מהירה ונעימה במיוחד. כמו ההתקנה, גם ההסרה, בעת הצורך, מתבצעת באותו אופן.

סוגי עיבודים לעץחומרי חידוש, שמנים ולכותכדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp