פרגולה מעץ גושני לבן צרפתי

שימוש בעץ לבן גושני צרפתי , הוא אופציה נהדרת למי שמעוניין בפרגולה בסגנון כפרי תוך שמירה על תקציב מהודק. העץ הגושי הצרפתי הנו בצבע טבעי לבן עד לבן צהבהב , אך הוא מגיב היטב לגיוון . בזכות הגוון הטבעי הניטרלי שלו הוא מאפשר גמורים מגוונים ברמה גבוהה ואחידה. הטקסטורה והמראה הכללי מתאפיינים בחתך מאסיבי ומרובה סדקים , תכונות אשר מעשירות עוד יותר את המראה הכפרי המבוקש. העץ הגושני לבן הצרפתי הנו בעל המחיר האטרקטיבי ביותר מבין העצים הגושניים ומאפשר להגיע לתוצאות מרהיבות ובתקציב שווה לכל נפש.

ניתן להעשיר את המראה הכפרי ע"י הוספת עיבודים מיוחדים כגון הברשה (אשר מדגישה את הטקסטורה הטבעית של העץ) ו/או כותרות דקורטיביות ייחודיות בקצה הקורות.

בעיצוב פרגולה גושנית נהוג להשתמש עבור העמודים בחתך של 200/200 , 250/250 או אפילו 300/300. קורה נושאת תהיה על פי רב בין 150/200 מ"מ רוחב ובין 200 ל 300 מ"מ גובה. בתור קורות עליונות נמצא חתכים של 150/150, 150/200 או 200/200. כמובן שכל מקרה לגופו בהתאם לצורך ההנדסי (יש כמובן להתייעץ עם בעל מקצוע מתאים) , הפרופורציות של הפרגולה והטעם האישי.

בפרגולות גושניות נהוג לחבר את הקורות ישירות לקיר המבנה באמצעות תושבות , חרבות סמויות או גומחות שהוכנו לכך בבניה מבעוד מועד. על פי רב אין שימוש בקורה נושאת צמודת קיר בפרגולות גושניות.

העץ הגושני הטבעי נוטה יותר לדפורמציות מאשר העץ המודבק/שכבתי. כדאי להסתייע בשירותיו של בעל מקצוע מנוסה ומיומן ולהקפיד על טכניקת הרכבה מתאימה תוך שימוש במגרעות ואביזרי חיבור המתאימים לעומסים הנדרשים ולקווים העיצוביים של הפרגולה.

כדי שנוכל ליהנות מהפרגולה הגושנית שלנו למשך שנים ארוכות , מומלץ לבצע קירוי מלא כנגד גשם.

סוגי עיבודים לעץ

חומרי חידוש, שמנים ולכות

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp