כל סוגי העצים

עולם העץ מכיל ידע רב על סוגי עצים ודרכי הטיפול בהם. זוהי הסיבה שהלקוח הפרטי עשוי לחוש מבולבל בבואו להחליט על סוג עץ מלא העונה על צרכיו. עשוי להראות לעיתים כמבלבל ומסובך ללקוח הפרטי. בשל כך ועל מנת להקל על מלאכת החיפוש בנינו עבורכם את קטלוג מוצרי העץ שהשימוש בו קל וברור. בשלב הראשון , כך שבראש ובראשונה עליכם להגדיר את סוג המבנה שלשם בנייתו אתם זקוקים לעץ: אותו אתם מחפשים, לדוגמה דק, פרגולה, רהיטי עץ או גג.


בשלב השני הקטלוג יפרוש בפניכם רשימה של סוגי עץ המתאימים לצרכיכם: לאחר מכן יעזור לכם הקטלוג להחליט מאיזה עץ להרכיבו.


המונח "עץ מלא" שגור בפינו וידוע כמדד לאיכות. רהיטים העשויים ממנו ידועים כשומרים על מצבם הטוב לאורך שנים רבות. רהיטי עץ אשר ניכרת בהם עבודת אומנות מהוקצעת מהווים אף "נכס משפחתי". לכן אין זה מפתיע כי צמד המילים הפך לתג המציין איכות בפי כל, מוכרים, קונים ואנשי מקצוע כאחד. איכויותיו של העץ כחומר גלם מאפשרים בניית ריהוט בעיצוב "גס" וטבעי, לצד פריטים בעיצוב מעודן ויוקרתי.

תמונות של כל סוגי העצים

מהו עץ מלא?

עץ מלא אינו מעובד וללא תוספות ניכרות. בשל היותו חומר גלם נטול עיבודים, קיימת חשיבות רבה למשקלו הפיזי, שכן כובדו של העץ מעיד על צפיפות רבה יותר וכפועל יוצא מכך גם על עץ חזק יותר.
 

מדוע נחשב עץ מלא לאיכותי יותר?

עץ מלא נחשב לאיכותי יותר מסוגי עצים אחרים, זאת הודות לתהליך העיבוד המינימאלי שהוא עובר, אשר הופך אותו לחומר גלם חזק ועמיד יותר. הוא קרוב לצורת הופעתו בטבע, ולכן ופגיע פחות לנזקי הסביבה, כולל תנאי רטיבות. בנוסף, כיוון שלא עבר תהליכי עיבוד כימיים, ניתן להשתמש במוצרי עץ מלא בבטחה גם בסביבת ילדים.בניה בעץ מלא יכולה לספק צרכים ומראה מסוים. עם זאת, לא בטוח שעבור מטרותיכם סוג עץ זה הוא הפתרון היחיד. עץ ועצה מייבאים עץ איכותי בלבד, בעזרתו של קטלוג העצים תוכלו לבחור את הסוג עץ הטוב ביותר עבור הפרויקט שלכם.


סוגי עיבודים לעץחומרי חידוש, שמנים ולכותטיפים ומאמרים

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp