פרגולה מעץ דו שכבתי

עץ דו שכבתי הנו בעל מראה מודרני , נקי ואלגנטי .שלא כמו בעץ גושני אשר עשוי מיקשה אחת של גזע ומוגבל לגדלו של העץ ממנו הוא מעובד , קורות עץ דו שכבתי , או תלת שכבתי , הנן למעשה מוצר מתועש העשוי עץ טבעי , ועל כן קיים מגוון גדול יותר של חתכים ואורכים. בנוסף לכך , אופן הייצור וההדבקה מספק לנו קורות בעלות חתך אחיד ומדוייק וכמעט נקי מסדקים ועיוותים. קורות העץ השכבתי עשויות מעץ לבן, אשר צבעו הניטראלי ומרקמו האחיד מאפשר להגיע לגימור צבע באיכות גבוהה והומוגנית. אם נרצה להעניק נגיעה כפרית לפרגולה מעץ שכבתי , ניתן לעשות זאת ע"י הוספת עיבודים מיוחדים כגון הברשה (אשר מדגישה את הטקסטורה הטבעית של העץ). אפשרות עיבוד נוספת הנה כותרות דקורטיביות ייחודיות בקצה הקורות.
בעיצוב פרגולה דו שכבתית נהוג להשתמש עבור העמודים בחתך של 200/200 , 250/250 או אפילו 300/300. קורה נושאת תהיה על פי רב בין 150/200 מ"מ רוחב ו , 200 , 250 או 300 מ"מ גובה. בתור קורות עליונות נמצא חתכים של 150/150, 150/200 או 200/200 . כמובן שכל מקרה לגופו בהתאם לצורך ההנדסי (יש כמובן להתייעץ עם בעל מקצוע מתאים) , הפרופורציות של הפרגולה והטעם האישי.
בפרגולות מעץ שכבתי נהוג לחבר את הקורות ישירות לקיר המבנה באמצעות תושבות , חרבות סמויות או גומחות שהוכנו לכך בבניה מבעוד מועד. על פי רב אין שימוש בקורה נושאת צמודת קיר בפרגולות מסוג זה.

להשלמת המראה המודרני , מומלץ להשתמש בהצללה מסרגלי עץ בחתכים מלבניים. פופולארים במיוחד חתכים מלבניים של 32/45 או 45/45. המרווח בין הסרגלים יקבע למעשה את אחוז ההצללה בפרגולה שלכם. פתרון הצללה חדשני ומודרני נוסף ניתן למצוא ע"י שימוש במשרביות (ראה בקטגוריה נפרדת).
פרגולות בסגנון מודרני , מתאפיינות בצביעה בצבעים אטומים , אך כמובן שאין זה חובה. גווני פסטל קיציים מחמיאים במיוחד לטקסטורה החלקה של קורות העץ השכבתי.
כדי שנוכל ליהנות מהפרגולה המודרנית שלנו למשך שנים ארוכות , מומלץ לבצע קירוי מלא כנגד גשם. הדור החדש של קרויים פלסטיים כגון סנטף BH , יתאים לכך במיוחד.

סוגי עיבודים לעץ

חומרי חידוש, שמנים ולכות

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp