רצפות עץ טיק

עץ הטיק הנו אחד העצים האיכותיים , עמידים ויוקרתיים ביותר שהטבע מעמיד לרשות האדם לעבודות נגרות ובנייה. עץ הטיק משמש מזה שנים ארוכות כחומר גלם לדקים יוקרתיים, אך בהחלט אפשרי ליישמו גם ברצפות עץ בחללי פנים. הטיק הנו עץ אקזוטי שמקורו בבורמה , הוא מתאפיין במראה אציל ויוקרתי , בגוונים טבעיים של חום בהיר. הטיק שייך לקטגוריית העצים הקשים וככזה הוא עמיד היטב בפני פגיעות מכניות ושחיקה גבוהה . טיק לרצפת עץ מעובד בעיבוד גלריה של זכר ונקבה ואפשרי לאספקה בעובי 20 מ"מ. לוחות וקורות עבים ורחבים במיוחד אפשריים גם הם לאספקה לטובת מוצרים נלווים ומשלימים כגון מדרגות , ספי חלון ומאחזי יד.
הגמר המחמיא ביותר לרצפת עץ טיק הנו גמר שמן , אשר מזין את העץ ומבליט את הטקסטורה האקזוטית שלו ויופיו הטבעי. גמר שמן הנו גם קל לתחזוקה. בתנאי פנים , ללא חשיפה לשמש ולפגעי מזג אויר , ניתן להשתמש גם בגמר לכה. גמר לכה מעניק לרצפת העץ מעטפת הגנה טובה יותר בפני ספיחת נוזלים וכתמים. לפני צביעת רצפת עץ טיק בלכה , מומלץ להיוועץ ביועץ צבע מקצועי להתאמת חומרי הגמר לרצפה שלכם , שכן תכונותיו הייחודיות והשומניות הטבעית הגבוהה של עץ הטיק משפיעות על סוג החומרים המתאימים לעבודה עמו.
אפשרות נוספת שקיימת בעץ טיק היא להשתמש בו לרצפות עץ בחדרים רטובים , כמו מקלחות למשל.

תמונות של רצפות עץ טיק

במקרה זה יש לבצע עיבוד מיוחד בפרופיל לוחות הרצפה , אשר יאפשר מילוי חומר אטימה בין הלוחות. הצמדת לוחות רצפה רגילים , צמודים ככל שיהיו, אינה אטומה לנוזלים מצד אחד , אך אינה מרווחת מספיק ליישום תקין של חמרי אטימה. כדי להגיע לאטימה מלאה שתאפשר שימוש תקין ברצפת עץ טיק במקלחות יש לבצע פרט מיוחד עם מילוי גמיש מתאים שתהיה לו אחיזה יעילה בלוחות.
המראה הסופי שמתקבל הנו כשל סיפון יאכטה – לוחות עץ אקזוטי עם פסי איטום דקים וכהים ביניהם , ואכן טיק בורמזי הנו גם הבחירה הראשונה והמתאימה ביותר בביצוע סיפוני יאכטות וכלי שיט מזה מאות בשנים.

סוגי עיבודים לעץ

חומרי חידוש, שמנים ולכות

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

קולקציית הפרקטים של עץ ועצה עכשיו בהצעה משתלמת!

לפרטים ותיאום פגישה

מעוניין בפרקטים ורצפות מעץ

* בכפוף לתנאי החברה | טלח

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp