גדר עץ סידר

סידר (ארז) הנו אחד העצים העמידים ביותר בטבע, וככזה הוא אינו צריך חומרי חיטוי כדי להפגין עמידות יוצאת דופן בפני מזיקים או פגעי מזג אויר.
מי שמחפש גדר עץ מיוחדת או יוצאת דופן יכול לעשות שימוש בגדר סבכת סרגלים מסידר. סבכה זו בנויה מסרגלי עץ בחתך של כ 20/40 מ"מ ובצפיפות של כ 20 מ"מ בין הסרגלים. החזית הנה הממד הצר של הגדר (20 מ"מ). המראה המתקבל מתאפיין בקו נקי ומודרני.
אפשרות נוספת בשימוש בעץ סידר ליצוע גדר הנה בתצורה של לוחות אופקיים , ברוחב קבוע (70/90/140) או ברחבים משתנים. לעץ הסידר מראה אצילי ונוכחות יוצאת דופן , כך שגם בקווים נקיים ופשוטים ללא מאמץ עיצובי יוצא דופן , מתקבלת גדר יפיפייה.
ניתן לשלב עם עמודי עץ מעץ אורן שנצבעים בצבע אטום לבן , שילוב זה יוצר קונטרסט אשר מבליט עוד יותר את יופיו הטבעי של הארז.
עץ הסידר הנו בעל משקל סגולי נמוך , וככזה הנו נוח מאוד לעיבוד ועבודה. יתרון נוסף של המשקל הנמוך הנו באלמנטים עובדים כגון שערי רכב ושערי פשפש. המשקל הסגולי הנמוך מקל את העומס על מערכת המנועים והצירים ומאריך את אורך חייהם.

תמונות של גדר עץ סידר

עץ סידר ללא תחזוקה , כמו כל עץ בתנאי חוץ , נוטה להאפיר. יחד עם זאת האפרה של הסידר הנה מתונה ונוטה לגוון כסוף ויש רבים הרואים בה ערך מוסף למראה הקלאסי של הסידר ולא נוקטים בתחזוקה נוספת. תכונותיו הטבעיות של הסידר ישמרו עליו בפני ריקבון ודפורמציות לשנים ארוכות גם ללא כל תחזוקה. למי שבכל זאת מעוניין לשמור על מראה רענן , ניתן לבצע פעולות שימור , צביעה ותחזוקה תקופתיות שישמרו את המראה הראשוני והמהודר של עץ הארז.

סוגי עיבודים לעץחומרי חידוש, שמנים ולכותכדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp