פרגולה מעץ המלוק

עץ גושני מסוג המלוק הנו בעל הצפיפות והחוזק הגבוהים ביותר מבין העצים הגושניים לפרגולות . מראהו הטבעי של ההמלוק מזכיר מאוד את עץ האלון הקלאסי , אולם בעוד שעץ האלון הנו בעל עמידות מוגבלת בתנאי חוץ ,עץ ההמלוק עמיד מאוד. שימוש בעץ המלוק , מספק לפרגולה מראה ייחודי וכפרי . לעץ ההמלוק גוון חום צהבהב. הטקסטורה והמראה הכללי מתאפיינים בחתך מאסיבי ובעל סדקים , תכונות אשר מעשירות עוד יותר את המראה הכפרי. ניתן להעשיר את המראה הכפרי ע"י הוספת עיבודים מיוחדים כגון הברשה (אשר מדגישה את הטקסטורה הטבעית של העץ). אפשרות עיבוד נוספת הנה כותרות דקורטיביות ייחודיות בקצה הקורות.

בעיצוב פרגולה גושנית נהוג להשתמש עבור העמודים בחתך של 200/200 , 250/250 או אפילו 300/300. קורה נושאת תהיה על פי רב בין 150/200 מ"מ רוחב ובין 200 ל 300 מ"מ גובה. בתור קורות עליונות נמצא חתכים של 150/150, 150/200 או 200/200. כמובן שכל מקרה לגופו בהתאם לצורך ההנדסי (יש כמובן להתייעץ עם בעל מקצוע מתאים) , הפרופורציות של הפרגולה והטעם האישי.

בפרגולות גושניות נהוג לחבר את הקורות ישירות לקיר המבנה באמצעות תושבות , חרבות סמויות או גומחות שהוכנו לכך בבניה מבעוד מועד. על פי רב אין שימוש בקורה נושאת צמודת קיר בפרגולות גושניות.

העץ הגושני הטבעי נוטה יותר לדפורמציות מאשר העץ המודבק/שכבתי. כדאי להסתייע בשירותיו של בעל מקצוע מנוסה ומיומן ולהקפיד על טכניקת הרכבה מתאימה תוך שימוש במגרעות ואביזרי חיבור המתאימים לעומסים הנדרשים ולקווים העיצוביים של הפרגולה.

כדי שנוכל ליהנות מהפרגולה הגושנית שלנו למשך שנים ארוכות , מומלץ לבצע קירוי מלא כנגד גשם.

סוגי עיבודים לעץ

חומרי חידוש, שמנים ולכות

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp