מאז שנת 2018 עץ ועצה מפעילה מפעל עץ מתקדם לביצוע מגוון עיבודים רחב בתחום העץ. המפעל הנו המתקדם והגדול ביותר בישראל וממוקם באזור התעשייה באלון תבור. בזכות המכשור החדיש מתחייבת עץ ועצה לאספקת החומרים האיכותית , המדויקת והמהירה ביותר בארץ.
עשרות שנות ניסיון בתעשייה , מסחר ולימוד דרישות השוק של תחום הבנייה בעץ בישראל התנקזו לפרויקט זה. בהקמת המפעל הושקעו שנים של תכנון ומחשבה , גובשו והוטמעו פתרונות ייצור , תובלה ואחסון , בחלקם פורצי דרך.
אנו ממשיכים במסורת ארוכת השנים של הבאת חומרי גלם משובחים העומדים בתקינה העולמית הירוקה והמחמירה ביותר.
המפעל החדיש של עץ ועצה מאפשר לאדריכלים ולבונים בעץ ליצור ולהגשים את חזונם הלכה למעשה , תוך ליווי מקצועי , אישי ומדויק.

אחסון חכם לעץ

אופן האחסון המסורתי של חבילות עץ בבתי ייצור ומסחר לעץ ומוצריו , הנו בחבילות המונחות זו מעל זו וכן זו לצד זו. שיטה זו יוצרת בעיית נגישות למלאי בחבילות הפנימיות יותר.
בעץ ועצה , פתחנו שיטת אחסון "במיטות" לגובה , בשילוב עם מלגזות צד מתקדמות ומנותבות מסלול, ובכך למעשה יצרנו נגישות מלאה של כל מלאי העצים והמידות במפעל. מכיוון שגם כך מגוון סוגי העצים , החתכים והמידות בעץ ועצה הוא מהגדולים בארץ , הרי בשילוב עם פתרונות אחסון חכמים , אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מגוון אפשרויות מלאי וזמינות ללא תחרות.

מחלקת עיבוד עץ

חלק גדול מהמלאי במפעלנו הנו של עץ גולמי. בשילוב עם יכולת מתקדמת לעיבוד עץ , הגמישות בייצור הנה מקסימלית ובהתאמה מלאה לצרכי הלקוחות. כך למשל עץ גולמי בחתך של 50/200 יכול בקלות ובמהירות להפוך חתכי משנה כמו 50/100 , 50/50 וכיו"ב.
וכך למעשה המלאי הזמין לטובת ייצור הזמנות הנו מקסימלי גם מבחינת הפרופילים שניתן לייצר וגם במגוון האורכים הזמינים.
מכונות ההקצעה במפעל עץ ועצה הן מהמתקדמות בעולם הן במגוון הפרופילים המתוכנתים מראש וניתנים לייצור והן במהירות ההקצעה לרבות יכולות הזנה ואריזה אוטומטיות וחצי אוטומטיות.
מחלקת עיבודי העץ של עץ ועצה יודעת לייצר פרופילים החל מסרגלים בגודל של 19מ"מ/32מ"מ ועד לקורות גושניות של 400 מ"מ / 400 מ"מ.
כחברה ששמה לה כמטרה להיות חברה "ירוקה" אנו מקפידים כי כל מכונות העיבוד יעבדו במשולב עם מערכת שאיבה מתקדמת כדי לשמר סביבת עבודה נקייה ומתקדמת ולשמור על רווחת ובריאות העובדים. אך גם מעבר לכך , מערכת השאיבה המתקדמת תוצרת NESTOR גרמניה , גורמת לכך שכל שבבי העץ, האבק והנסורת נשאבים ונארזים לטובת תעשיית הלבידים וצרכני משנה וכך אנו ממקסמים את השימוש בחומר הגלם עד לרמת הנסורת.

מחלקת חיטוי עץ

חיטוי עץ , או בשמו המלא : תהליך הספגה בלחץ , הנו שלב מהותי ביותר בתהליך הייצור של עץ לשימוש חיצוני ולבניית גגות. בעץ ועצה מופעל דוד לחץ מתקדם , תוצרת גרמניה , המאפשר חיטוי מבוקר. חומרי החיטוי בהם אנו משתמשים הנם חומרים מאושרים ע"י המשרד לאיכות הסביבה והנם מתוצרת תאגיד הפארמה השוויצרי LONZA. מחלקת חיטוי העץ בעץ ועצה יודעת לספק חיטוי בגוון הירוק הסטנדרטי וכן גם חיטוי בגוון חום. בהזמנה מיוחדת ניתן לקבל גם חיטוי ברמה גבוהה יותר ("תקן בזק") המספקת אחריות כנגד ריקבון ל 15 שנה.

מחלקת עיבודים מיוחדים

בנוסף לעיבודים הגנריים של הקצעה וחיטוי , מפעל עץ ועצה יודע לספק גם מגוון רחב של עיבודים מיוחדים , להלן העיקריים שבהם:

הברשה –

ההברשה מאפשרת לטקסטורה הטבעית של העץ "לקפוץ" החוצה , מדגישה את הציוריות והייחודיות של סיבי העץ ומעניקה מראה כפרי וחם. להברשה יתרון נוסף בהכנת פני השטח של העץ לספיגה עמוקה ואיכותית של השמן או הצבע , ומאפשרת קבלת תוצאות מרהיבות המחזיקות לאורך זמן.

כותרות ומגרעות –

כותרות ופינויים מיוחדים מתבצעים בהתאם לקטלוג כותרות ומגרעות קיים או בהתאם לשבלונה המסופקת ע"י הלקוח. החיתוך מדויק ואיכותי , חוסך זמן עבודה רב בשטח ומשדרג כל פרויקט.

חרוץ למחבר סמוי –

חרוץ צד לדקים מעצים קשים לצורך התקנה באמצעות מחבר סמוי. החרוץ מתבצע באיכות גבוהה ולכל אורך הלוח ללא מגבלת אורך.

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp