גדר עץ סינטטי

המונח עץ סינטטי מתייחס למעשה ללוחות מחומרים מרוכבים המשמשים לבניית דקים , חיפויי קירות וגדרות. לוח עץ סינטטי עשוי למעשה מהרכבה של כ 50% נסורת עץ וכ- 50% פלסטיק ממוחזר. המוצר המתקבל הנו חזק ועמיד מאוד , ומראהו יוקרתי ואחיד.
היתרון המשמעותי של גדר עץ סינטטי הנו בתחום התחזוקה , שכן מדובר בחומר שאינו דורש כל תחזוקה , שימון או צביעה והנו עמיד לשנים ארוכות בכפוף להוראות ואחריות היצרן.
בעת ביצוע גדר עץ סינטטי , עלינו לשים לב כי חלק מהמוצרים בתחום זה קיימים בציפוי חלקי בלבד. עלינו לקחת זאת בחשבון באופן הפניית הלוחות שלנו , או לבחור מראש במוצר בעל כיסוי מלא מכל צדיו.
לוחות לגדר עץ סינטטי קיימים בעובי 20 ו- 24 מ"מ , ברוחב של כ 130 מ"מ ובמגוון צבעים.
מכיוון שמדובר במוצר מתועש, המידות שלו אחידות וקבועות. מידות האורך בהם מסופקים הלוחות לגדר עץ סינטטי הנם 3.66 מטר אורך או 4.88 מטר אורך. יש לקחת זאת בחשבון בעת תכנון הסגמנטים לגדר , מיקום העמודים וחישובי הפחת.
חשוב להתקין לוחות גדר עץ סינטטי עם ברגים ייעודיים למוצר זה מכמה סיבות. ראשית , הם מסופקים בגוונים תואמים לגווני הלוחות , ושנית פרופיל הבורג מתוכנן בהתאמה מקסימלית להרכב ותכונות החומר.

תמונות של גדר עץ סינטטי

חשוב ביותר להשאיר מרווחים בקצוות הלוחות בהתאם להוראות היצרן , שכן חומרים סינטטיים מסוג זה , נוטים להתארך ולהתכווץ לאורך הלוח בכפוף לשינויי טמפרטורה.

סוגי עיבודים לעץחומרי חידוש, שמנים ולכותכדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp