גדר עץ איפאה

עץ האיפאה הוכיח את עצמו מזה שנים ארוכות כעץ עמיד מאוד בתנאי מזג האוויר הישראלי וזוכה לפופולאריות רבה בשוק הישראלי.
האיפאה מסופק בעובי של 19 מ"מ וברחבים של 40/70/90/140 מ"מ. ניתן להשתמש בגדר ברוחב אחיד או לשלב מספר רחבים בסדר אקראי או מתוכנן היטב.
תכונות החומר של האיפאה מקנים לו עמידות מכנית יוצאת דופן , מדובר בעץ קשה וכבד מאוד , וככזה הוא עמיד במיוחד בפני ונדליזם ופגיעות.
לאיפאה מראה אקזוטי ואצילי , צבעו הטבעי אינו אחיד והוא נע בין חום בהיר לחום אדמדם וכהה. פסיפס הגוונים הטבעי המתקבל בהתקנה הנו מרהיב , אך אם נרצה מסיבות כלשהן ליצור גוון אחיד יותר , ניתן להשתמש בשמנים מגוונים בפיגמנט דומיננטי מסוים ובכך להגביר את האחידות.
קשיחותו של האיפאה מחייבת קידוח מקדים לחורי הברגים. מעבר לכך , חשוב להקפיד על איכות הברגים ועמידותם בגזירה , שכן לא כמו בעצים הרכים יותר (אורן , סידר וכיו"ב) , האיפאה מפעיל מאמצי גזירה ניכרים ושימוש בכמות לא מספקת של ברגים הנושאים בעומס או שימוש בברגים מאיכות ירודה יוביל לתקלות . במידת האפשר , השתמשו בברגיי סגר. אלו הם מוטות הברגה בעלי ראש כפה בצד אחד , קוטר בורג גדול (לפחות 8 מ"מ) ואום ושייבה מצדו השני.
במידה ועמודי הגדר שלנו הנם מעץ , יהיה זה עץ אורן. הגוון הטבעי של חיטוי ירוק משתלב באופן הרמוני עם האיפאה ויוצר חיבור עיצובי נאה , אך אם נרצה ליצור מראה הומוגני יותר , ניתן להשתמש בעץ אורן שעבר חיטוי בגוון חום וצבעו דומה יותר לגוון הטבעי של האיפאה. גם שימוש בצבע אטום וקונטרסטי לעמודים , לבן או שמנת לדוגמה , יוצר שילוב קונטרסטי ויפיפה.
במידה ונרצה ליצור אלמנטים מיוחדים כגון מאחז יד רחב וכיו"ב , ניתן להשתמש בעץ המהגוני שתכונותיו וצבעו דומים לאיפאה והוא אפשרי לאספקה בחתכי עץ גדולים ורחבים יותר.

סוגי עיבודים לעץחומרי חידוש, שמנים ולכותכדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp