Stripex-L

Stripex-L

אותו דבר כמו ה – IndStripex-L_5USGal רק כמות קטנה יותר<BR><BR>Stripex-L® מסיר כל סוג של שמן וגימור לטקס נפוצים כולל צבעים מוצקים ושקופים למחצה. השתמש ב- Stripex-L® להחזרת העץ לצבעו הטבעי ולהכנת משטחים לציפוי מחדש.

ניתן להשיג בגדלים של גלון 19/13.5/3.8 ליטר

מאפיינים

1. נוסחה מבוססת מים
2. מסיר במהירות גימורי עץ מבוססי שמן מים, מנקה עץ דהוי, כתמי מים, עובש וטחב.
3. משחזר את היופי הטבעי של העץ

יתרונות

1. מתכלה
2. מתנקה במים
3. קל לשימוש
4. בטוח לשימוש בסביבת פרחים ושיחים, במידה והורטבו לפני השימוש.

שימושים נפוצים

המוצר Stripex-L® מבית Bio-Wash הוכח כחומר המסיר ביעילות צבעי אטימה מבוססי שמן, צבעים שקופים למחצה מבוססי פיגמנט, כמו גם עץ דהוי ומאפיר, טחב, עובש, כתמי טאנין וכתמי מים. הנוסחה המבוססת על מים אינה מזיקה לצמחייה סמוכה (במידה והורטבה מראש) והיא קלה ומהירה לניקוי.

ניתן לשימוש על:

1. משטחי עץ (דק)
2. גדרות עץ
3. מסילות עץ
4. חיפויי עץ
5. בתי עץ

הטכנולוגיה

חברת נפייר ( Napier ) עוסקת בפיתוח חלופות ידידותיות לסביבה ובטוחות לעובד, לכימיקלים הקשים ולעתים אף הרעילים המשמשים את תעשיית הציפויים. נפייר מחזיקה בפטנטים רבים עבור המוצרים החדשניים אותם פיתחה.

תכונות

מראה ג’ל צמיגי אדמדם נוזלי
משקל סגולי 1.1
נקודת רתיחה 212oF – 110oC
נקודת קפיאה 32oF – 0oC
PH >13.0
נקודת התלקחות N/A
תכולת VOC 0.37LBS/G/44.4G/L
צמיגות N/D
חיי מדף 24 חודשים
כיסוי (תיאורטי) עד 30 מ”ר

איזור בדיקה

תמיד יש להכין אזור בדיקה במיקום נסתר לפני יישום מלא. כך תוכלו לבחון את ביצועי המוצר והתאמתו למצע.

הכנות

על משטחי היישום להיות יבשים. Stripex-L® עשוי לפגוע במשטחי מתכת חשופים או במשטחים צבועים. יש להרטיב צמחייה סמוכה לפני השימוש. מגע ישיר עם Stripex-L® עשוי לצרוב עלווה, אך שטיפת שאריות החומר לא יגרום נזק לצמחים או לשורשים. יש לנער את מיכל ה- Stripex-L® לפני השימוש.

אופן היישום

יש ליישם באמצעות מברשת או רולר בצורה אחידה ובכמות נדיבה עד לכיסוי משטח העץ. יש ליישם באופן אנכי מלמעלה למטה. אין לאפשר ל- Stripex-L® להתייבש על העץ. יש ליישם בצל.

המתנה

יש לאפשר ל- Stripex-L® לרכך או להמיס את הציפוי. מרבית היישומים יידרשו המתנה של כ 15- עד 30 דקות. כאשר המוצר מוכן, שאריות הציפוי יישטפו בקלות. יש לשפשף בעדינות במקומות הנדרשים. יש להשתמש במברשת קשיחה. יש לעבוד עם כיוון סיבי העץ כדי למזער תופעות של “הרמת סיבים” במשטחי העץ. יש לשטוף את עץ בעזרת מים תוך שימוש בצינור גינה או במכשיר לחץ מים.

כיסוי

עד 30 מ”ר לגלון, תלוי בסוג הציפוי.

אזהרות

יש להמנע מבליעת החומר או ממגע עם העור או העיניים. יש להשתמש בציוד הגנה אישי. בעת התזת החומר, משטחי היישום חלקים במיוחד.

עזרה ראשונה

במקרה של מגע עם העור או העיניים, יש לשטוף במים נקיים למשך 30 דקות. אם נבלע מהחומר, יש לשתות מיץ פירות ולפנות לקבלת טיפול רפואי.

סילוק

יש לסלק את שאריות החומר בהתאם לתקנות הגנת הסביבה התקפות. יש לנטרל את החומר בעזרת חומצה מדוללת או חומצת לימון (חומץ).

עצות לשימוש

Stripex-L® יסיר כל גימור שמן ולטקס רגיל ממשטחי עץ, כולל צבעים וצבעים שקופים למחצה. לצבעים חדשים או צבעי עץ במצב טוב, יש להשתמש ב- Stripex-L® טהור. ניתן לדלל במידת מה לשימוש על צבעים דהויים במיוחד ובהתזה. במקרה של מספר שכבות של צבע שמן או לטקס, יש לחזור שנית על התהליך.

משטחי עץ דהויים במיוחד עשויים להראות סיביים לאחר שטיפה ב- Stripex-L® . שפשוף מיידי עם כיוון סיבי העץ יסיר את הסיבים החופשיים. עצים עשירים בטאנין עשויים להתכהות בעת הטיפול. התופעה זמנית בלבד. השימוש ב- Stripex-L® לפני יישום שכבת צבע יסייע בחדירה אחידה של הצבע. יש להשתמש ב- Stain PrepTM לנטרול המשטח לפני הצביעה. התוצאה תהיה גימור אחיד וטבעי יותר, אשר יחזיק לתקופה ארוכה יותר.

אחריות

אחריות היצרן והמשווק בכפוף לכל כתב אחריות מפורש מוגבל אך ורק להחלפתו של כל מוצר המוכח כפגום. תביעות יש להגישה תוך שנה אחת מיום הקניה תוך הצגת נוכחת קניה. היצרן והמשווק אינם נושאים בכל אחריות לפציעה, עלות עבודה או נזק ישיר, אקראי או עקיף כלשהו.

להורדת PDF >>

0/5 (0 Reviews)

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp