שמן דק – Natural Deck Oil

שמן דק – Natural Deck Oil

 

עצות גימור עם שמן דק מבית Natural Deck Oil:

 

טרם צביעת שכבת הגימור יש לטפל בעץ עם שמן לדק Stain PrepTM

יש לטפל בעץ טרם מריחת שכבת הגימור. יש לערבב Stain PrepTM  עם מי ברז חמימים, ולפזרם באמצעות מרסס גינה או רולר. יש לשטוף את כל משטח העץ בכמות נכבדה של מים ולהותירו להתייבש למשך מספר שעות טרם ביצוע הגימור. Stain PrepTM  הינו חומר ניקוי המאזן את רמות ה- PH בעץ, מגביר את חדירת הציפוי וכך משפר לאין שיעור את עמידות ואורך חיי הציפוי. יש למרוח את שמן הדק Natural Deck OilTM על משטח יבש למגע.Natural Deck OilTM הינו  שמן דק מסיס במים וניתן למריחה על עץ חדש בעל שיעור לחות הגבוה מ 18%- עם זאת, משטח לח מדי יוביל לחדירה עודפת. חדירה עודפת של השכבה הראשונה דורשת מריחת שכבות נוספות להבטחת הגנה מלאה וצבע אחיד.

יש ליצור את הגימור על משטח קריר שאינו חשוף לקרינת שמש ישירה. במידה וטמפרטורת המשטח גבוהה מ- 30oc אין למרוח Natural Deck OilTM  . במידה ומשטח העץ חם למגע כף ידך, אזי הוא חם מדי לביצוע הגימור. (Hand Touch TestTM – מבחן כף היד). מריחת חומר הגימור על פני משטח חם תגרום להיווצרות מראה מוכתם. משטח חם גורם ל”התייבשות הבזק” ( Flash Drying ) הגורמת להיווצרות שכבת צבע שאינה אחידה, טלאים מבריקים של ציפוי והעדר חדירה.

 

יש לבחור יום בהיר ויבש לביצוע ציפוי וגימור משטח העץ בעזרת שמן הדק

יש למרוח את שמן הדק Natural Deck OilTM על משטח יבש למגע. עם זאת, הציפוי עלול להינזק במידה ויבוא במגע עם מים עד 24 שעות לאחר מריחתו. בעונות מעבר ובמזג אויר קריר, יתכן ותדרש המתנה של עד 48 שעות עד לייבוש מוחלט ומגע עם מים.

על קצוות הלוחות יש למרוח שתי שכבות או יותר של הגימור

קצוות הלוחות "צמאים" במיוחד לספיגת הגימור. מריחת שכבות נוספות של שמן דק על קצוות, צדדי ופינות הלוחות תאריך את חיי הגימור. יש למרוח את שמן הדק לגימור בנדיבות. שכבת גימור נדיבה יותר פירושה הגנה טובה יותר לעץ.
עץ ישן או עץ שעבר מספר שחזורים דורש כמות גדולה יותר של גימור. יש לאפשר מריחה שכבה שלישית של חומר הגימור. יש להשתמש במברשת או פד על מנת למוח כמות חומר גדולה יותר למטר. ניתן להשתמש גם במרסס גינה.
יש לבצע טיפול אחזקה בין 10-14 חודשים (לאחר הטיפול הראשוני). מים לא יידחו באותו האופן בו הם נדחו מיד לאחר מריחת הציפוי. יש לשתוף את משטח העץ עם שמן דק Stain PrepTM ולהניח לו להתייבש.
לאחר מכן יש למרוח שכבת גימור אחד. במידה ומשטח העץ משמש ככניסה הראשית לבית, יתכן ותדרוש מריחת שכבת אחזקה באופן תדיר יותר של שמן הדק המוצע בעץ ועצה.

שמן צבע לעץ אמולסיה של שמן ומים

שמן דק העשוי תערובת שמנים טיבעיים שמטרת לחדור לעומק העץ, התערובת מחדשת ושומרת על צבע העץ בשלמותו וכן מגינה על העץ מקרינת האולטרה סגול.
0/5 (0 Reviews)

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp