צבע אטום לעץ Timber Shield

צבע אטום לעץ Timber Shield

צבע אטום לעץ Timber Shield

צבע  אטום לעץ פרמיום אקרילי על בסיס מים המיועד לכל סוגי משטחי העץ החיצוניים ואינו דורש צביעה מוקדמת בעזרת צבע יסוד. עמיד לאורך שנים, ויוצר גימור נקי ומרהיב לכל משטחי העץ.

 

Timber Shield הינו צבע אטום לעץ פרמיום אקרילי על בסיס מים המיועד לכל סוגי משטחי העץ החיצוניים ואינו דורש צביעה מוקדמת בעזרת צבע יסוד.
"Timber Shield" עמיד בפני קרני השמש U.V המזיקות לעץ תוך יצירת גימור נקי ומרהיב לכל משטחי העץ החיצוניים שנצבעו.
טכנולוגיית הייצור הייחודית והמתקדמת של "Timber Shield" מספקת הגנה מרבית לעץ כנגד לכלוך ועובש. הצבע קל ליישום ומתייבש במהירות ובעל כושר כיסוי גדול.

מאפיינים:

 • טכנולוגיה מתקדמת על בסיס מים
 • צבע אקרילי
 • לא דרוש צבע יסוד
 • ריח מתון
 • הגנת uv
 • הגנה נגד לכלוך ועובש
 • גיוון יחודי על ידי פיגמנטים של N.T.S
 • אינו דליק
 • מתכלה
 • מתנקה בקלות על ידי מים
 • בטוח לשימוש

הטכנולוגיה

Timber Shield מתאים לשימוש על משטחי עץ כגון: דקים, בתי עץ, פרגולות, גדרות וכל משטח עץ חיצוני ישן או חדש, ניתן ליישום על משטחים העשויים מחומר סינטטי, בטון, לבנים ללא צורך בשימוש בצבע יסוד.

הכנת המשטח:

הכנת המשטח חיונית להשגת עמידות מקסימלית של הצבע על המשטח לאורך זמן. חשוב למלא אחר ההנחיות להשגת תוצאות מעולות.
עץ חדש / שלא נצבע מעולם : נקו והסירו את הלכלוך מהמשטח כולל שומנים שהצטברו או כתמי מים. מלאו סדקים וחורים בחומר מילוי מתאים ובצעו שיוף וניקוי של אזורים בלויים (אפורים) בעזרת חומר ניקוי "Woodwash". עץ שנצבע או הוכתם בעבר : הסירו את כל הצבע הישן והמתקלף בעזרת סדרת חומרי הניקוי של Biowash – StripEx/StripEx-L, יש לשייף משטחים מבריקים או מזוגגים ביסודיות. בעת השימוש בTimber Shield אין צורך בשימוש בצבע יסוד עבור רוב המשטחים. משטחי בטון חדשים : היישום על משטחי בטון חדשים יבוצע רק לאחר 28 יום מיום יציקתם ורק לאחר מכן ניתן למרוח את השכבה העליונה. חשוב לוודא שהמשטח במצב תקין ונטול חומרים מזהמים כלשהם.

בחישה : יש לבחוש בתנועה סיבובית כלפי מעלה במשך 5 דקות לפני השימוש. המשיכו לבחוש בהפוגות קבועות בעת המריחה. במידה ועושים שימוש במספר פחיות יש לערבב את כל תוכן הפחיות יחד על מנת להבטיח את אחידות הצבע.

מריחת הצבע : ניתן למרוח את הצבע  האטום לעץ באמצעות מברשת, רולר או מרסס צבע, לקבלת תוצאות אופטימליות חשוב למרוח שתי שכבות צבע מלאות.

שטח כיסוי : עד 14 מ"ר לליטר צבע, בהתאם לרמת הנקבוביות של המשטח ושיטת המריחה.

זמן ייבוש : הצבע האטום לעץ יבש למגע תוך 30 דקות מהצביעה ומוכן לשכבת כיסוי נוספת תוך שעתיים בטמפרטורה אופטימלית של 250 וברמת לחות של 50%. בתנאי אקלים קרים או לחים יותר ייתכן כי יהיה נחוץ זמן ייבוש ארוך יותר. אין ליישם את הצבע בטמפרטורה הנמוכה מ 100 או גבוהה מ 350 צלזיוס.
המספרים הם 25-10-35 צלזיוס עם אפס קטן למעלה.

ניקוי : יש לנקות את כל אביזרי הצביעה במים בגמר השימוש.

הוראות בטיחות/עזרה ראשונה : יש להרחיק את המוצר מהישג ידם של ילדים. במקרה של בליעה אין לעודד הקאה אלא יש לשתות הרבה מים ולגשת בהקדם לרופא. במקרה של מגע עם העיניים : במידה ונכנס צבע לעיניים החזיקו את העיניים פקוחות תחת הרבה מים זורמים במשך לפחות 15 דקות וגשו לרופא.

הגנה על הסביבה : השתמשו במוצר במלואו או השתמשו בWest Paint Hardener לסילוק שאריות הצבע.

יש לוודא אוורור נאות בעת השימוש בצבע. יש למנוע קפיאה של המוצר. יש לוודא לפני השימוש שברשותכם הצבע והגוון אותו רציתם ליישם.
אחריות מוצר: האחריות המפורשת או המרומזת מוגבלת אך ורק להחלפת המוצר שהוכח שהוא פגום או להחזר כספי בגובה מחיר הקניה בחשבונית. ניתן להגיש תביעות תוך שנה ממועד הקנייה ויש לצרף אליהן הוכחת קנייה. היצרן והמפיצים לא יישאו באחריות לפציעה, לכיסוי עלות העבודה או לנזק ישיר, מקרי או עקיף.

0/5 (0 Reviews)

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp