רעפי חרס פורטוגז

המבנה הגאומטרי של הרעף הפורטוגזי ייוצר תעלות הסעת אויר לכל אורכו של הגג ובכך מסייע באופן משמעותי למערכת הבידוד של הגג ומספק חיסכון אנרגטי ניכר.

לקבלת תוצאה מושלמת מומלץ להשתמש באביזרים המשלימים המקוריים של סדרת אסקנדלה פורטוגז כגון רעפי ארובה , צנרת , צד , קדקוד וכיו"ב.

פרטים ייחודיים לרעפי אסקנדלה פורטוגז:

חרס לבן/חום/אדום

רעפי אסקנדלה פורטוגז מיוצרים מחרס לבן , אדום או חום בהתאם לדוגמה והגיוון הסופיים של הרעף. כך למעשה מיוצר הרעף בחומר גלם שהוא עצמו כבר בגוון בסיס ולא רק רעף חרס כתום וצבוע (כפי שמסופק ע"י יצרנים רבים אחרים). הקפדה יתרה זו מבטיחה את יציבות ואיכות גיוון הרעף גם במקרה של שחיקה בפני השטח של הרעף בין אם משחיקה טבעית או פגיעות קלות בזמן ההתקנה והשימוש.

שורה ראשונה כפולה

פרט ייחודי נוסף ברעף אסקנדלה הפורטוגזי הנו שורה ראשונה כפולה. זהו מראה פורטוגזי ים תיכוני עתיק יומין ומסוגנן בו כל רעף בנוי למעשה משני חלקים : קמור וקעור המשתלבים יחדיו. זוהי שיטת ריעוף ייחודית ויקרה לביצוע בגג שלם , אולם בזכות הפרט המיוחד של אסקנדלה , ניתן ליצור אותה רק בשורה הראשונה הנראית לעין בעוד כל שאר הגג מרועף למעשה ברעף פורטוגזי רגיל ובריעוף סטנדרטי.

פתרון ייעודי לפינות הגג

גם לפינות הגג הקדיש היצרן פרט מיוחד, כך שאין חובה לבצע חיתוכי רעפים מאולתרים , וניתן להשיג רעפי מניפה ייעודיים לקצוות אשר נותנים מענה עיצובי מושלם לפינות הגג.

רעף מגוון בחלקו התחתון

אף לתחתית הרעף הוקדשה מחשבה . במקרה של רעף ראשון שבולט מעבר לקו הגג וחשוף לעיני כל , ובמידה וקיים הבדל גוון מהותי בין הגיוון בחלק התחתון לעליון , ניתן להזמין לגג כמות מתאימה של רעפים שמגוונים בהתאם בחלק התחתון כבר בייצור במפעל עצמו.

לה אסקנדלה פורטוגז - דגמים

Maigmo(red base)

Maigmo(red base)

Mediterranea

Mediterranea

Slate

Slate

Milenium

Milenium

Paja

Paja

Lucentum

Lucentum

Aitana

Aitana

Galia

Galia

Hispania

Hispania

Cartago

Cartago

Red

Red

Brown

Brown

Jaspee Red

Jaspee Red

Tossal

Tossal

סוגי עצים לגגות ותקרות בסגנון כפרי

סוגי עיבודים לעץ

צבעים אטומים לעץ

חומרי חידוש ,שמנים ולכות