פתרונות יצירתיים לבניית דק איפאה בימים של עליית מחירים

התקופה האחרונה מתאפיינת בעליות מחיר חריגות בשוק הסחורות העולמי בכלל ובשוק העץ לבניה בפרט. בעץ ועצה אנו מקפידים על סל מוצרים נרחב ומגוון שמאפשר התאמה לכל פרויקט ותקציב.
רוב האנשים מכירים את דק האיפאה בתצורה אחת בלבד – לוחות בחתך 19/140 ובאורכים שונים. מוצר זה התייקר מאוד לאחרונה וכן שימו לב לכמה פתרונות מעניינים שיכולים לחסוך לכם כסף רב בביצוע של דק איפאה בימים אלו ובכלל:

לוחות קצרים – לוחות איפאה קצרים הם זולים יותר. ניתן לעשות בהם שימוש במצבים שאין צורך בלוחות ארוכים (שבילים , מדרגות , גדרות , מסביב לבריכה וכיו"ב) , טכניקה נפוצה נוספת לשימוש בלוחות קצרים היא התקנה בחלוקה לשדות עם פס מפריד. במשטחי עץ העין מצפה לראות חיבורי לוחות ואין הכרח להתעקש על לוחות ארוכים, והראייה – דק טיק בורמזי – מהיוקרתיים ביותר שבעצים לדק חוץ הנו עץ שקיים לאספקה מאז ומעולם בלוחות קצרים בלבד.

איפאה ברוחב צר – שימוש בלוחות ברוחב 70 או 90 מ"מ גם כן מוזיל עלויות והתוצאות מרהיבות וייחודיות, בין אם מדובר בדק או גדר, מחבר סמוי או ברגים.

דק גרפרה – עץ הגרפרה מגיע גם הוא מברזיל מאותם אזורי הגידול של האיפאה והוא זול ממנו משמעותית. הגרפרה הנו בעל גוון טבעי חום בהיר ומיובא על ידינו לארץ מזה שנים ארוכות וזוכה לשביעות רצון גבוהה בקרב לקוחותינו.

דק במבוק – דק זה העשוי מסיבי במבוק בשילוב עם פולימרים הנו מוצר מתקדם וירוק לדקים. דק הבמבוק הנו בעל יציבות מבנית גבוהה ונוח להתקנה. קיים בגוון חום כהה או בהיר.

 

0/5 (0 Reviews)

תמונות של פתרונות יצירתיים לבניית דק איפאה בימים של עליית מחירים

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp