התקנת דקים מעץ

הדקים – לוחות העץ הארוכים המשמשים ל-"ריצוף" הקרקע – הפכו ללהיט בקרב מעצבים, ובעלי בתים, במיוחד בגינות שמחוץ לבית, אך גם בתוך הבית ובמשרדים. בגינות, הדקים ממלאים שטח מהקרקע וחוסכים בהוצאות גינון והשקייה. בבתים ובמשרדים, דקים מעץ הופכים את חוויית ההליכה בתוך המבנה לנעימה יותר, וניקיון שלהם הוא עניין קל ופשוט. מעל הכל, דקים תורמים ליופי של סביבתם – הם מוסיפים מגע של טבע בתוך מבנים, ומשתלבים בטבעיות של הגינה. אין זה מפתיע, אם כן, שרבים בורים לשדרג את הסביבה בה הם חיים או עובדים בעזרת דקים – פתרון פשוט ואלגנטי להפיכת אותה סביבה ליפה ונעימה יותר.

התקנת דקים מעץ

בגלל הדימוי של הדקים כמוצר יוקרה, רבים חושבים כי התקנת דקים מעץ בחצר או בתוך ביתם תהיה הוצאה שהם לא יוכלו לעמוד בה. אך הסתמכות על ידע מקצועי ומומחים לנושא יכולה להוזיל את עלות רכישת והתקנת הדקים, ולהפוך ואתה לזמינה עבור רבים. בין הגורמים המשפיעים על עלות ההתקנה ניתן למנות את סוג העץ – כאן רצוי במיוחד להתייעץ עם מומחה בנושאי עמידות הסוגרים השונים, המיקום בו אתם מעוניינים להתקין את הדקים (גורם המשפיע על עלויות הבניה), והמועד בו אתם מעוניינים לבצע את ההתקנה – התקנת דקים מתבצעת לרוב באביב ובקיץ, כך שבתקופה זו יהיה שכרו של איש מקצוע בתחום גבוה יותר. בעלי כשרון לתחום יכולים לנסות להתקין דקים מעץ בעצמם – מדובר במלאכה לא-קצרה אך מתגמלת, המעניקה לכם תחושה של "בניתי במו-ידי". יש לציין כי גם לאחר ההתקנה, דקים מעץ דורשים תחזוקה שוטפת – בעיקר צביעה בשמן – אך תהליך זה אינו מורכב, וכל אחד יכול לבצע אותו.

דק בכל בית

דקים מעץ, אם כן, מהווים פתרון אידיאלי לכל מי שרוצה לשדרג את מראה הגינה, הבית או המשרד – והתנהלות נכונה מאפשרת לעשות זאת גם בעלויות נמוכות יותר מהמקובל!

0/5 (0 Reviews)

תמונות של התקנת דקים מעץ

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp