דק איפאה טבקו

אחת המגמות הלוהטות בעיצוב הגינה, הבית והמשרד היום היא השימוש בדקים – לוחות עץ ארוכים, בעזרתם מכסים את הקרקע הטבעית או רצפת הבטון. מלבד המראה הטבעי והנעים אותו מעניקים הדקים בגינות ובתוך מבנים, הם גם מסייעים לחיסכון במים – השטח אותו הם תופסים חוסך הוצאות גינון והשקייה. דקים מצריכים תחזוקה שוטפת אך מועטה ופשוטה, ובתמורה להתקנתם מקבלים תקופה ארוכה של נוחות ואלגנטיות. למרות הדימוי שלהם כמוצר יוקרה, דקים נמצאים גם בהישג ידם של בעלי בתים וגינות מהשורה – תשומת-לב למספר גורמים יכולה להוזיל את עלויות התקנת דק. אחד מאותם גורמים הנו סוג העץ בו משתמשים, ובהקשר זה עולה שמו של דק איפאה – אחד העצים הנפוצים ליצור דקים בישראל.

דק איפאה טבקו

עץ האיפאה, או בשמו הנפוץ בישראל "איפאה טבקו", גדל בעיקר בסמוך לקו המשווה, ולישראל הוא מגיע בעיקר ממדינות דרום אמריקה. צבעו הוא חום כהה, וניתן לצבוע אותו גם בצבעים אחרים מבלי לגרום לו נזק. קשיחותו הרבה הופכת אותו לעמיד במיוחד בפני מזיקים. תכונות אלה הפכו את העץ לפופולארי במיוחד בייצור דקים, וכך אחד מסוגי הדקים המובילים בישראל הנו דק איפאה טבקו. דק איפאה יכול לעמוד בפני מכות, שריטות, וסדקים, והוא מסוגל להתמודד עם משקל רב של רהיטי גינה או בית. דק איפאה מגלה גם עמידות בפני פגעי מזג האוויר, ותחזוקה מינימלית של שימון תמנע נזק שעשויים לגרום לו מי-גשמים. קשיחותו של העץ מצד אחד, לצד המראה המרהיב שלו, מעניקים לגינות ולמבנים שמתמשים בו אלגנטיות נאה.

כדאי לבחור בדק איפאה

דק איפאה הפך, בצדק, לסטדרט של דקים בישראל, וגילוי יתרונותיו של עץ האיפאה אצלנו מגיעה באיחור ניכר אחרי מדינות רבות אחרות בעולם. הגיע הזמן שגם אתם תגלו – אם אתם מתקינים דקים, בררו לגבי דק איפאה!

0/5 (0 Reviews)

תמונות של דק איפאה טבקו

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp