בית על גדות אגם

בית פרטי מרהיב ביופיו תוכנן לאחרונה על ידי משרד האדריכלות BOOM TOWN בניהולו של האדריכל Eric Joseph Tremblay. הבית ממוקם על גדה של אגם גדול בסביבה פראית ומרגשת עם נוף קסום של עצי ארז המקיפים את האגם ואת המבנה.

למרות גודלו של הבית ופרישתו על השטח הקיים, העובדה כי השיפוע של הגג עוקב אחר הטופוגרפיה של האזור הופכת אותו למשתלב בסביבתו. הקומה העליונה היא הקומה בה תוכננו האזורים הציבוריים של הבית: סלון, מטבח וחדר האוכל, והיא באותו מישור כמו הקרקע סביב ובכך מתאפשרת גישה נוחה אל החוץ מדלתות רבות.

חללי המגורים בבית מוגדרים בשני צירים עיקריים התחומים בחלונות גדולים שנפתחים אל הנוף. חומרי הגמר של הבית עוזרים להעצים את תחושת הטבע הנשקפת מכל פינה, שולבו בהם פנלים של עץ שמחפים את הקירות והתקרה באזורים מוגדרים, ריהוט עץ דומיננטי וכן אלמנטים ממתכת ויצירות אומנות צבעוניות.

מסביב לבית מרפסות רבות, שמטשטשות גם הן את הקו המפריד בין הבית לטבע, הכניסה לבית נמצאת בחלק העליון של המתחם, וכדי להגיע אליה עוברים דרך מרפסת כניסה גדולה, מרפסת נוספת נמצאת בסוויטת ההורים ומשקיפה על נוף עוצר נשימה של האגם ועל רחבה מוארת לשימוש בעלי הבית.

הגמר החיצוני של המבנה מורכב משילוב של אבן אבל טבעית ופנלים של עץ ארז, חומרים טבעיים מהסביבה הקרובה, הגג המשופע מחופה במתכת בגמר אבץ.

0/5 (0 Reviews)

תמונות של בית על גדות אגם

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp