כך נופשים בסיציליה

מלון Monaci delle Terre Nere נבנה למרגלות הר הגעש הפעיל בתוך מבנה עתיק

למרגלות הר הגעש אתנה בסיציליה, הוסבה וילה שנבנתה במהלך המאה ה-19 למלון בוטיק, היזמים הם Guido Coffa, מהנדס מכונות לשעבר, יחד עם בת זוגו מעצבת הפנים Ada Calabrese והאדריכל Guiseppe Merendino. הרקע הפסטורלי של המלון כולל את הר הגעש הפעיל הגדול ביותר באירופה, את הים האיוני וטרסות פוריות בשטחיו החיצוניים, שנבנו על ידי נזירים בראשית המאה ה-17. משמעות המילה Monaci באיטלקית היא נזירים (Monks) ועל שמם נקרא השביל המוביל אל המבנה וכן בית המלון עצמו. הנזירים בנו את השביל, טיפלו בשטחי הוילה ושתלו כרמים בסביבתה.
מאז הקמתה שימשה הוילה כמקום משכנן של משפחות אצולה, לאחר מכן הפכה ליקב ולפני שנרכשה על ידי היזם הנוכחי היתה חווה אורגנית. בעקבות ההסטוריה המרשימה והמראה האותנטי, הוחלט לשמר את הוילה כפי שהיתה. חזית המבנה נשמרה עם הגוון הורדרד שלה, כמו גם דלתות החוץ והפנים, ציורי התקרה, ריצוף הטרקוטה, קירות הבטון המשולבים עם לבה וולקנית, מעקות הפלדה במרפסות, מדרגות השיש החיצוניות ועוד פרטים מרהיבים נוספים. את השימוש האדריכלי משלים עיצוב הפנים, הכולל אוסף מרשים של רהיטי מעצבים מרחבי העולם ששולבו עם חפצים עתיקים למראה אקלקטי ועכשווי.
אזור הקבלה מרהיב במיוחד והוא כולל תקרה גבוהה, מקווה מים מקורי ששימש בעבר לשטיפת בקבוקי יין, מכונה עתיקה מעץ לכבישת ענבים, אח בסגנון מודרני שיצר חרש מקומי וגרם מדרגות ממתכת שתחתיו מאוחסנים העצים עבור האח.

יחד עם האסתטיקה האותנטית והתעשייתית הזו מוקמו ריהוט עכשווי צבעוני וחפצי אמנות כמו ציורים של הצייר האנגלי-ברזילאי Olivier Mourao וספת Bend של המותג האיטלקי B&B.
המלון כולל 15 סוויטות וחדרים הממוקמים במבנה עצמו וחדרים נוספים שמפוזרים בין שטחיה החיצוניים הרחבים. כל חדר שונה ומעוצב על פי נתוני השטח המקוריים שהיו קיימים בו. בכל חדר קיימת פרשנות שונה לשילוב בין הפרטים המקוריים, המבנה המשומר ופריטים מעוצבים בסגנון עכשווי. גם הטיול בין שטחיה החיצוניים של הוילה כולל פרטים מרהיבים כמו בריכת אינפיניטי, המשתלבת עם הטרסות ומוגדרת באמצעות אבני לבה המקיפות אותה, ואינספור עצי פרי המוסיפים צבע וריח לסביבה החלומית.

0/5 (0 Reviews)

תמונות של כך נופשים בסיציליה

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp