כך נראית חנות פירות בקייב

Rambutan הוא סטודיו לפירות שמשדר בריאות והתחדשות

החלל עוצב ע"י סטודיו Yaroslav Galant innovative design, שהניח את הפירות הטריים בקדמת הבמה ויצר אווירת שוק תעשייתית ומוקפדת.
בחנות נמכרים פירות טריים, מיצים טבעיים, סלטים, ריבות ויינות, בר קטן בכניסה מזמין את המבקרים לשבת, לטעום וליהנות מהאווירה. החלל המרכזי מחולק לשניים, כאשר מצד אחד הוצבו מעמדים דקורטיביים עם תצוגת פירות ובצד השני מוקמו מקררים עם מוצרים למכירה, במרכז עומד שולחן אוכל שהתקרובת שעליו מעוררת תיאבון. המעמדים בנויים מקופסאות ישנות וממותגות בהדפסים של יבואני פירות מרחבי העולם. מעליהם הונח משטח קוריאן שעוצב כמעין מפית רכה ולבנה ועליה מונחות דוגמאות של הפירות האקזוטיים הנמכרים בחנות, דפי מידע מספקים מענה לשאלות שעשויות להתעורר אצל המבקרים. המקררים הממוקמים ממול שקועים בתוך קיר קופסאות ממותגות וכל אחד מהם מכוון לטמפרטורה ספציפית, על פי תכולתו הייחודית.
באזור הפנימי יותר של החנות ממוקמת עמדת מכירה שעוצבה בהשראת בתי מרקחת ישנים, התרופות והכדורים הוחלפו בפירות טריים. העמדה כוללת יחידת קירור בנויה עם גופי תאורה מובנים ומאחוריה קופסאות עץ הנשענות בשיפוע מתכוונן על גבי מעמדים ורטיקליים. מול העמדה תוכנן קיר תצוגה עם כלי עבודה עתיקים, כמו מכשיר אמריקאי לניקוי תפוחים, חלקם בני מעל 200 שנה. אווירת ההתחדשות לא פסחה על חלל השירותים, בו נעשה שימוש בצינורות פליז ישנים ובכיור נחושת שקוע שזכו לשימוש מחודש.

0/5 (0 Reviews)

תמונות של כך נראית חנות פירות בקייב

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp