מפעל מתקדם באלון תבור

עץ ועצה עברה למפעל מתקדם באלון תבור:
הכירו את החידושים והשינויים הצפויים

 

עץ ועצה, שהחלה את דרכה לפני כמעט מאה שנה כעסק משפחתי והתרחבה לחברה בעלת מוניטין המעסיקה מאות עובדים, מעבירה את פעילות הייצור שלה למפעל החדש, המצויד במיטב הטכנולוגיה בענף

חברת עץ ועצה עברה בימים אלה למפעל חדיש, מאובזר ומתוכנן היטב באלון תבור. שם, לצד חברות תעשייתיות מובילות במשק הישראלי, החברה מפיקה את כל המוצרים שהיא משווקת ללקוחותיה באמצעות מיכון חדש, מהמתקדמים ביותר בעולם, המאפשרים לה לשדרג את כל מערך ההפצה, הלוגיסטיקה והמוצרים שהיא מפתחת.

לחברת עץ ועצה יש היסטוריה ארוכה שמתחילה בשנת 1920, אז עלה לישראל יהודה אברמוב, שהגיע מרוסיה, והתיישב בחדרה. בית המלאכה שהקים אברמוב הפך במהרה לנגרייה מצליחה, שנודעה בעיקר בגלגלים האיכותיים שייצרה עבור הדיליג'אנסים – אותן עגלות רתומות לסוסים, שהיו אמצעי התחבורה העיקרי בראשית ימי היישוב העברי בארץ ישראל.

חמישה עשורים עברו, ותחת הנהלתו של ינה, בנו של יהודה, בית המלאכה צמח וגדל לכדי נגרייה תעשייתית שהתמחתה בריהוט, ומוצריה, שזכו למוניטין איכותיים במיוחד, אף הוצגו ושווקו בתערוכות ברחבי העולם.

הדור השלישי לוקח את העניינים לידיים

השנים חלפו, ונכדיו של יהודה – אביב ויובל – נטלו את המושכות לידיהם והמשיכו להרחיב את העסק יחד עם יוסי ומיכה, גיסיהם. לקראת סוף שנות ה-80', הקימו הארבעה את חברת עץ ועצה, שהפכה לשם דבר בכל הקשור למוצרי עץ בישראל.

כיום, החברה שהחלה את דרכה לפני כמעט מאה שנים כעסק משפחתי זעיר, מעסיקה כ-500 עובדים וקבלנים מתחום העץ, ומפעילה ארבעה סניפים ברחבי הארץ – בחדרה, בצומת ביל"ו, באשדוד וכן בחנות קונספט במתחם דיזיין סנטר בבני ברק.

שיטות עבודה חדשניות

הפרק הבא בסיפורה של החברה מתחיל ממש בימים אלה, עם מעבר פעילות הייצור של החברה למפעל חדש, באלון תבור. זהו מפעל מהמתקדמים בישראל, עם שטח אחסון עצום המאפשר אחסון על מדפים – כך שכל המוצרים זמינים באופן מיידי, וזמני האספקה התקצרו משמעותית.

במפעל החדש ניתן לקבל במקום חיטוי ירוק וחיטוי חום: אם בעבר החיטוי החום דרש שינוע לספקים חיצוניים שגרם לעיכוב בתהליך האספקה, וכן להסתברות גבוהה יותר לפגיעה בעץ בתהליך הארוך שהוא עובר, היום הכל מתבצע תחת קורת גג אחת: ללא צורך בהעברות, עלויות נוספות או עיכובים. בנוסף, תהליך החיטוי נשאר תחת הבקרה של עץ ועצה ועם אפשרות חדירה עמוקה יותר לעץ במידת הנדרש.

מכונת הקצעה ומכונת אופטיקה חדשות

עץ ועצה ניצלו את הקמת המפעל החדש גם להקמת מחסן טכני גדול המכיל יותר פריטים, אביזרים וצבעים שזמינים בכל רגע נתון, מאפשרים ללקוח לבחור את הגימורים הייחודיים לו – ולקבלם מיד במקום, ללא עיכובים והעברות. זמני הייצור גם הם התקצרו הודות למכונת הקצעה המתקדמת ביותר בעולם היום, המזינה לעצמה את החומר ואוספת אותו. הפרופילים מתוכנתים ישירות בתוך המכונה, ללא צורך בהוצאת החומרים במהלך העבודה.

מכונת האופטיקה החדשה במפעל, גם היא המתקדמות בעולם, מסוגלת לבצע חיתוך לפי מידה בכמויות אדירות ובאיכות גבוהה במיוחד, תוך אופטימיזציה של החיתוך ואף ניקוי פגמים בעץ תוך כדי פעולה.

בנוסף לשכלולים והטכנולוגיה החדישה, בעץ ועצה גאים במיוחד בהקמת מפעל המתאפיין בבנייה ירוקה שהוא למעשה מערכת סגורה, בה כל החומר מנוצל ב-100%. על רצפת המפעל לא תוכלו למצוא גרגיר של נסורת או אבק עץ – הותקנה בו מערכת שאיבה אוטומטית האוספת את הנסורת, שעוברת לניצול בתעשיית החקלאות וכן את האבק (הנסורת הדקיקה), שמשמש בתעשיית הלבידים (דיקטים).

המפעל החדש של החברה ממוקם באלון תבור לצד חברות התעשייה הגדולות בישראל, ושם את עץ ועצה בקו אחד לצד המרכזים הלוגיסטיים החדישים והמתקדמים בארץ. המפעל יאפשר לעץ ועצה להגדיל את כושר הייצור, לצד שמירה קפדנית על האיכות המאפיינת את מוצריה והשירות האדיב שמלווה אותה מאז ומתמיד.

0/5 (0 Reviews)

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp