כך נבנית שכונה חדשה

שכונת צוקי ארסוף שמשקיפה על הים

שכונת צוקי ארסוף בנויה על רכס כורכר המשקיף אל חוף הים האינטימי געש, השכונה האקסקלוסיבית בתכנונו של האדריכל אילן פיבקו כוללת 56 קוטג'ים ובית דירות מעוצב בשם Arsuf panoramic שכולל 52 דירות הצופות אל הים. הקרבה לים יוצרת שכונה מיוחדת המשתלבת בנוף הטבעי והפראי של שמורת הטבע, בעזרת שימוש נרחב באלמנטים מעץ כחלק מהמבנים וגם בעיצוב הפנים של החללים הציבוריים של המתחם.

מבנה Arsuf panoramic נבנה בקצה המערבי של השכונה בצורה המשתלבת עם קו הנוף הטבעי של המקום, המבנה בנוי בצורה מדורגת וקשתית ומבטיח כך לכל דירה במתחם נוף מקסימלי אל הים, כמו גם פרטיות מרובה. הכניסה לתוך הדירות במתחם מתבצעת דרך לובי מעוצב המחופה ברצפת דק בהתקנה סמויה של חברת עץ ועצה. הדירות במתחם עוצבו בצורה המאפשרת ניצול מקסימלי של החללים וחזית של חלונות הממלאים את הדירה באור טבעי.

הדירות במתחם מחולקות לשלושה מפלסים, לכל אחד מהמפלסים ישנו יתרון המייחד אותו מהפלסים האחרים. הדירות במפלס התחתון נהנות מגינה רחבת ידיים, הדירות במפלס האמצעי נהנות ממרפסת גדולה המשקיפה אל הנוף ואילו הדירות במפלס העליון נהנות מקומת גג בעלת נוף פנורמי לכל שמורת הטבע. כל המרפסות והחצרות בדירות חופו בדק עץ של חברת עץ ועצה.

שימוש נרחב באלמנטים מעץ ברחבי הפרויקט עוזר לקשר אותו אל הסביבה, בשטחים הציבוריים של המתחם שולבו חיפויי מדרגות פנים וחוץ מעץ איפאה יחד עם מאחזי יד מעץ אורן, ופרגולה זיזית מעץ סידר בשילוב נירוסטה. תכנון כל האלמנטים מעץ בוצע על ידי חברת עץ ועצה בשיתוף עם צוות העיצוב על מנת ליישם את כל הדרישות בצורה הנכונה ביותר. חברת עץ ועצה מספקת ללקוחותיה שירותי תכנון וביצוע בנוסף להיותה ספקית מוצרי עץ מובילה.

0/5 (0 Reviews)

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

הודעה חשובה!

ביום שלישי 11/6 (ערב חג שבועות) יפעלו סניפי עץ ועצה עד שעה 13:00.
ביום רביעי 12/6 (חג שבועות) יהיו הסניפים סגורים.

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp