חזק, אמין וידידותי לסביבה – יתרונותיו של עץ מלא

עץ מלא הוא עץ שלא עבר עיבוד, או שעבר עיבוד מועט ביותר. בהתאם לכך, הוא גם כבד יותר וחזק יותר. בנייה בעץ מלא היא חסכונית, שומרת על הסביבה ומאפשרת גמישות מירבית ביחס לחומרי בנייה אחרים.

תהליך העיבוד המינימלי של העץ המלא מותיר את העץ במצב הדומה ביותר למצב הופעתו בטבע. עץ אשר לא עבר תהליכי עיבוד כימיים הוא ידידותי יותר לסביבה ובטיחותי יותר בקרבת המשפחה. בנוסף, הוא רגיש פחות לנזקי הסביבה ולרטיבות.

מקורם של העצים המשמשים לבנייה אינם ביערות טבעיים, אלא בשטחי גידול מיוחדים שמיועדים לכריתה ובנייה. לשם פיקוח על תהליך כריתת עצי הבנייה הומצא "תו ירוק", אשר מהווה אישור לכך שהעץ נכרת אך ורק ביערות שניטעו במיוחד לצורך בנייה. עצים בעלי "תו ירוק" עוברים תהליכי עיבוד ושימור לפי תקנים אירופאים מחמירים ביותר, על מנת להתאימם באופן מיטבי לייעודם הסופי כעצים המיועדים לבנייה.

כבד יותר, צפוף יותר, חזק יותר

בשל היותו חומר גלם נטול עיבודים, קיימת חשיבות רבה למשקלו הפיזי של העץ, שכן כובדו מעיד על צפיפות רבה יותר. צפיפות רבה יותר מעידה גם על עץ חזק יותר. עץ טבעי לבנייה הוא גמיש וקל משקל בהרבה יחסית לבטון, מה שהופך אותו למצרך מתאים במיוחד לביצוע שינויים בתוך הבית או מחוצה לו.

רמת הבידוד של עץ מלא היא גבוהה במיוחד. בידוד טבעי עשוי לחסוך לכם כסף רב בעלויות החשמל, ועבודה איתו היא נקייה ומדוייקת – בניגוד לרעש והלכלוך שמלווים עבודה עם חומרי בנייה אחרים, כגון בטון.

0/5 (0 Reviews)

תמונות של חזק, אמין וידידותי לסביבה – יתרונותיו של עץ מלא

כדי שלא תמתינו על הקו, השקנו עבורכם שירות שיחה חוזרת מנציג. נא מלאו את הטופס, ונציג עץ ועצה יחזור אליכם במהרה

שם מלא:
טלפון:
איזור:
מוצר:

קבלן עצים וגגות רעפים?
מקומך איתנו

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת וגם הצטרפו למועדון הקבלנים

שם מלא:
טלפון:
קבלן:

להצעת מחיר משתלמת
מלאו את הטופס

שדות חובה מסומנים ב - *

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
איזור:
מוצר:
סוג לקוח:
התקנה:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp