המפעל, מתאפיין בבנייה ירוקה, בה כל החומר הקיים מנוצל ב- 100%. עובדה זו עומדת בהתאמה למדיניות ורוח החברה, הדוגלת בערכי איכות הסביבה והקיימות.

מעטפת מוצרים בלעדית

על המדפים בחנויות עץ ועצה ניתן למצוא סוגי עץ רבים – ובהם הסוגים הפופולריים ביותר בישראל, ולצדם סוגים נדירים יותר, עבור אדריכלים המעדיפים חומרי גלם ייחודיים ויוצאי דופן. את העצים מייבאת החברה מספקים בלעדיים ברחבי העולם, והיא מקפידה על כך שיעמדו בדרישות תקנים מחמירים של מכון התקנים, בתחום איכות הסביבה ופיקוח על מנסרות העץ בעולם.

לצד ליבת העסק, הכוללת פרקטים, דקים, פרגולות וכל סוגי החיפויים הקשורים בעץ, מייבאת החברה גם רעפים ואביזרים משלימים לבנייה ועיצוב מהחברות המובילות בעולם כמו: לה אסקנדלה, אאוטדקו, פלסקון ועוד.

מלווים אתכם עד לתוצר הסופי

פרט ליבוא, תצוגה ושיווק של מוצרי עץ שונים, בעץ ועצה אמונים גם על תכנון וביצוע פרויקטים בסדרי גודל שונים, באמצעות מחלקת פרויקטים הכוללת מהנדסים, אדריכלים, מנהלי עבודה וקבלנים מורשים האחראיים לעבודה המוקפדת והמקצועית בכל האתרים בהם הם מופקדים.

הודות לניסיון הרב של החברה ועובדיה, באפשרותה להעמיד לרשות האדריכלים שירותי יעוץ וליווי תכנון אדריכלי והנדסי, כדי לאפשר להם לתכנן פרויקט איכותי המתאים בדיוק לצרכים, לרצונות וליכולת הכלכלית של הלקוח. החברה מקפידה לשמור על קשר עם האדריכלים בישראל במגוון דרכים, ובהן מועדון אדריכלים הנותן שירות וזמינות רציפים לאורך כל השנה, דיוור מקצועי אחת לחודש, אירועים, כנסים ובמה המאפשרים להם להיחשף בפני קהל יעד רחב יותר.

בנוסף, במטרה לסייע לאדריכלים וללקוחות להוציא לפועל גם תוכניות בנייה ייחודיות ושאפתניות ביותר, הקימה עץ ועצה מועדון קבלנים, הכולל כ-500 אנשי מקצוע מומחים המטפלים באופן מלא ושוטף בפרויקטים השונים, ועובדים תחת פיקוח והדרכה של מהנדסי החברה.

פרויקטים בכל רחבי הארץ

על מגוון תחומי ההתמחות של עץ ועצה יכולה להעיד הרשימה הארוכה של פרויקטים שבהם היתה החברה מעורבת. כך למשל, ביער "ראש ציפור" שבגני יהושע בתל אביב, השתתפה החברה בבניית מרכז צפרות; בחופי ים המלח סייעה החברה בהגבהת מפלס החופים; במגדל ליבר בתל אביב ביצעה החברה דקים מעץ, פרקט וחיפויי פנים וחוץ; ובפרויקט היוקרה צוקי ארסוף ביצעה עץ ועצה חיפויי דק בכל המרפסות והחצרות, וכן במדרגות ובלובי.

בחברה מחלקה גדולה המוקדשת לפרקטים, דק וחיפויי עץ דקורטיביים לקירות, ובה מעצבי פנים ויועצים מומחים. מחלקה נוספת מתמחה בצבע, חידוש ושימור עץ, כאשר החברה היא המשווקת הבלעדית של מוצרי חברת פלסקון (PLASCON) הבינלאומית.

תחום התמחות נוסף של החברה הוא גגות ורעפים, כאשר עץ ועצה מייבאת באופן בלעדי את רעפי לה אסקנדלה מספרד – רעפי חרס המיוצרים בשיטה ייחודית והמגיעים במספר גוונים וצורות רחב ביותר המאפשרים לאדריכל להתאים אותם לכל סוג מבנה ועיצוב.

אז בין אם אתם מתכננים עבור לקוחותיכם בית שלם מאפס, משפצים בית קיים, מוסיפים דק, חיפוי פנים או חוץ או אף פרגולות ייחודיות – סיור באחת מחנויות החברה יפתח בפניכם שפע של אפשרויות ורעיונות, כשמומחי עץ ועצה ישמחו לעזור לכם להוציא אותם אל הפועל.

לתאום פגישה​ או הצעות מחיר צרו קשר עם נעמה ממחלקת קשרי אדריכלים: ​ naama@etza.co.il

למידע נוסף ולקטלוג המוצרים המלא, בקרו אותנו באתר.