עיבודים מיוחדים: שלל אפשרויות מתקדמות

מכונת הברשה לעץ גושני:

לא עוד שעות של הברשה ידנית באיכות בינונית! מעתה ניתן לקבל קורות עץ גושני או שכבתי עד לחתך של 300X300 בכמה רמות הברשה – החל מהברשה עמוקה לקבלת מראה כפרי מיושן, ועד להברשה עדינה כהכנה לצבע. גם ציפויי עץ יכולים לקבל הברשה מתאימה כדי לקבל רמת גימור גבוהה יותר. מניסיון רב שנים בשוק האירופי, הוכח כי עץ שמוברש לפני צביעה מאפשר גימור ברמה גבוהה יותר, הנשמר לאורך זמן רב.

מסור ענק לקורות גושניות:

השימוש בעץ גושני ושכבתי בחתכים גדולים נפוץ היום יותר מאי פעם. על ידי שימוש במסור ענק בשילוב עם מד מרחק דיגיטלי, ניתן לבצע ביעילות, במהירות ובבטיחות חיתוך מדויק לקורות גושניות בחתכים גדולים מאוד.

מסור סרט לחיתוך כותרות ומגרעות:

כותרות קלאסיות ומגרעות מדויקות ישדרגו כל עבודה. באמצעות מכשיר מיוחד זה ניתן לקבל מגוון רחב של כותרות מתוך קטלוג קיים, או מול שבלונה של הלקוח.

מכונת הקצעה לגושני:

מכונה זו מאפשרת הקצעה מדויקת של 4 צדדים בעת ובעונה אחת, עד לחתך של 300X400. ניתן לדרוש ולקבל חתך אחיד ומדויק לכל הקורות בפרויקט, או להשקיע הקצעה מינימאלית כדי להשאיר חתך קורה גדול ככל האפשר.

פרייזר דיגיטלי:

בין אם מדובר בחריץ למחבר סמוי בלוחות דק או חריץ אורך בקורה הגושנית, ראש מסוגנן ללוחות גדר או פלז, הפרייזר הדיגיטלי המשוכלל בעץ ועצה, מהמתקדמים בעולם, יבצע את המשימה במהירות וביעילות.

קלמשין:

זקוקים לפרופיל מיוחד? צירוף להבים יוצר כמעט כל פרופיל נדרש. ניתן לקבל הזמנת פרופילים מיוחדים תוך זמן אספקה קצר.

קרייזיק:

חיתוכים מדויקים לחתכי עץ קטנים (עד 12 ס"מ עובי) ניתן לקבל באמצעות קרייזיק שולחני מבית ALTENDORF.

מסור גשר:

באמצעות מסור גשר CNC ניתן לבצע חיתוך פלטות לנגרות או לתעשייה בדיוק גבוה, במהירות וביעילות.

מסור סרט:

מסור הסרט, מהמתקדמים מסוגו, מספק פריסה מהירה ומדויקת של מגוון חתכי קורות. ראש מוביל עם גלגלות שומר על מיקום הקורה ומשיכה רציפה כדי לקבל פילוח מדויק ואחיד.

רב מסור:

מאפשר ניסור מהיר של סרגלים, בייחוד לתעשיית הפלפונים לחממות או התומכים לקשירות. ניתן להגיע לייצור מהיר של כמויות גדולות לפי דרישה.